Menu

Clash Of Kings

Clash Of Kings odkryj epicki świat RTS.

Clash of Kings to zupełnie nowy darmowy Rts(real time strategy) na androida. Strategia ta przenosi nas w czasy średniowiecza, gdzie mamy możliwość rozbudowy własnego mocarstwa. Produkcja pozwala wczuć się  w klimaty inkwizycji i templariuszy, a walki z innymi graczami będą przysłowiową „wisienką na torcie” dla każdego gracza.

Rozwój Imperium Clash Of Kings

Rozgrywka w  Clash of Kings polega na rozbudowie unikalnej twierdzy, gdzie najważniejszym czynnikiem będzie obrona naszego zamku przed najeźdźcami. Gra daje nam możliwość wyboru wielu opcji ulepszeń, a od graczy będzie zależało która okaże się najskuteczniejsza. Oczywiście najeźdźcami będą inne osoby grające równolegle z nami, dlatego taktyczne podejście będzie naprawdę ważne. W grze możemy również atakować naszych przeciwników, oczywiście nikt nie może wygrać wielkich bitew bez posiadania licznej armii, dlatego warto jest równomiernie rozbudowywać swoje imperium nie zapominając o frakcjach defensywnych jak i ofensywnych. Kolejnym ważnym czynnikiem w grze Clash Of Kings  jest utrzymywanie na wysokim poziomie rozwoju technologicznego, co pozwala nam budować trwalsze budowle oraz mocniejszych i silniejszych wojowników.

Clash of Kings

Rozgrywka Clash of Kings

Gra Clash Of Kings jest całkowicie darmowa dlatego możemy cieszyć się jej możliwościami bez wydawania ani złotówki. Gra daje możliwość zawierania paktów i sojuszy co początkowo może ułatwić rozgrywkę, możemy również dołączać do różnych klanów gdzie nasza rozgrywka będzie dużo łatwiejsza, gdyż nasi sojusznicy pomogą nam w trudnych chwilach. Wewnątrz sojuszy możemy również wymieniać się surowcami, wspólnie wykonywać misje, czy zdobywać dodatkowe nagrody, co jeszcze bardziej przemawia za znalezieniem odpowiednich sprzymierzeńców. Niestety uczestnictwo w paktach ma również swoje minusy, gdy zostaniemy zaatakowani i nie zdołamy obronić naszego królestwa, tracimy dużo większą ilość surowców niż miało by to miejsce normalnie, nie uczestnicząc w żadnym sojuszu.

Oczywiście jak na strategie przystało mamy również możliwość samodzielnego pozyskiwania surowców, wystarczy znaleźć na mapie interesujące nas złoża i wybudować tam odpowiednią infrastrukturę. Pola z surowcami możemy również odbijać innym graczom, ale do tego celu będzie potrzebna nam spora armia, ale czego się nie robi dla polepszenia swojej gospodarki. W tym przypadku ważna jest znajomość swojej armii, jej mocnych i słabych stron. Clash Of Kings metodami rozgrywki niewiele różni się od innych gier strategicznych, dlatego każdy lubiący tę dziedzinę powinien odnaleźć swoje powołanie w grze.

Clash Of Kings odkryj epicki świat RTS. Clash of Kings to zupełnie nowy darmowy Rts(real time strategy) na androida. Strategia ta przenosi nas w czasy średniowiecza, gdzie mamy możliwość rozbudowy własnego mocarstwa. Produkcja pozwala wczuć się  w klimaty inkwizycji i templariuszy, a walki z innymi graczami będą przysłowiową "wisienką na torcie" dla każdego gracza. Rozwój Imperium Clash Of Kings Rozgrywka w  Clash of Kings polega na rozbudowie unikalnej twierdzy, gdzie najważniejszym czynnikiem będzie obrona naszego zamku przed najeźdźcami. Gra daje nam możliwość wyboru wielu opcji ulepszeń, a od graczy będzie zależało która okaże się najskuteczniejsza. Oczywiście najeźdźcami będą inne osoby grające…

User Rating: 3.98 ( 3 votes)

 • Anne-Marie Magdalena

  Mam pytanie w sprawie rolestwa ,czy kazdy gracz przynalezy do innego czy tez istnieje tylko jedno krolestwo w tej grze .Pytam poniewz jedna osoba ktora chcialabym powolac do walki stwierdzila iz nie moge podjac bity w jej kierunku gdyz nalezy do innego krolestwa i nie bede w stanie nic zrobic .Ja jestem w (WOL) Warriors of Legend a on do (ruS) …jak to jest ,prosze od odp dziekuje 🙂

  • Witam, istnieje możliwość teleportacji między królestwami, jeśli twój zamek nie osiągną 6 poziomu, a służy do tego portal teleportacji. Możesz używać go tyle razy na ile pozwalają ci zasoby. Pozdrawiam.

 • CysSia

  Czy da się przenieść swoje konto na inne urządzenie ?

  • Witam, tak jest to możliwe. Jednak potrzebne do tego będzie połączenie konta w grze Clash of Kings z kontem google+. Zrobisz to za pomocą opcji w ustawieniach gry. Jeśli już połączysz konta, możesz zainstalować grę clash of kings na kolejnym urządzeniu, przejść tutorial i ponownie połączyć swoje konto googl+ z grą na nowym urządzeniu. Wszystko powinno działać jak należy. Pozdrawiam

 • Agnieszka Agnieszka

  Witam. Może mi tutaj pomożecie (jeśli nie to niestety ale skończę z grą bo nie chce zaczynać od nowa) a więc nadpisalo mi się konto na tym samym adresie email. I powstał problem bo zamiast mnie logować na główny zamek lvl 23 loguje mnie na lvl 2. Błagam pomóżcie. Może ktoś miał podobna sytuację i jakoś z tego wybrnął.

  • Oczywiście, że pomożemy. W jaki sposób nastąpiło nadpisanie konta? Czy wykonywałaś kopię zapasową poprzedniego zamku ? Może logowałaś się wcześniej przez facebooka, bądź google +, a teraz zmieniłaś formę logowania ?

  • Oczywiście, że pomożemy. W jaki sposób nastąpiło nadpisanie konta? Czy wykonywałaś kopię zapasową poprzedniego zamku ? Może logowałaś się wcześniej przez facebooka, bądź google +, a teraz zmieniłaś formę logowania ?

   • Agnieszka Agnieszka

    Więc sprawa wygląda następująco. Miałam powiązane konto Google+ (główny zamek lvl23) i farmę zamek 15 lvl z kontem na fb.chcac się przelogowac z głównego zamku na farmę kliknelam zacznij grę od nowa na obecnym serwerze. Od tego momentu nie mogę powrócić na stary zamek bo loguje mnie tylko na to nadpisane konto z niskim lvl. Starych zamków nie usunelo i stoją dalej tam gdzie stały a ja nie mogę się do nich zalogować. Oczywiście stary zamek i ten nowy nadpisane są z jednego konta email…

    • Sprawa, wygląda tak, nie da się nadpisać konta używając tego samego adresu email i tej samej metody powiązania kont. Jeśli konto było połączone przez google + to nie mogłaś go nadpisać używając tego samego adresu email i google +. Czyli prawdopodobnie jedne królestwo masz połączone z facebookiem a drugie z g+. Dlatego w ustawieniach konta kliknij zmień konto, połącz się przez facebook i sprawdź czy dostępne jest twoje poprzednie królestwo, a jeśli nie to spróbuj zmienić konto na google+. Któreś konto powinno zawierać twoje stare zamki. Jeśli problem dalej będzie występował poszukamy innego rozwiązania. Pozdrawiam

     • Agnieszka Agnieszka

      Witam. Niestety sposób,który mi opisales nie działa dalej mam te niskie lvl zamków zamiast swoich głównych. Ogólnie mam cztery konta email na Gmailu i próbując zmienić konto Google+ wyskakują mi wszystkie cztery i przy próbie zmiany konta w ustawieniach COK z trzech (różnych) loguje mnie na to nowe konto z niskim lvlem. Powiazujac konto fb z grą też przełącza mnie na kolejne konto z niskim lvl. Może jest jakiś sposób żeby te nowe konta jakoś usunąć w grze lub poprzez sklep Google Play lub Gmaila. Już nie mam pomysłów. A zaczynać od nowa nie mam siły. Klikając zacznij nowa gre na obecnym serwerze zauważyłam że zaczyna się nowa gra nowy zamek od poziomu 1 ale poprzedni znika i nie ma do niego powrotu. A moje stare zamki stają dalej więc się nie skasowaly i tylko to mnie jeszcze trzyma przy nadziei.. Teraz w Was cała nadzieja.

     • Z tego co zauważyłem jednokrotne przełączenie konta nie działa od razu, jeśli spróbujesz zalogować się do innego konta nadal pozostanie stare królestwo. Dopiero po przełączeniu po raz drugi na wcześniej wskazane konto zmiana ta zostaje wykonana. Miałem ten sam problem w grze, jednak po wykonaniu 2-krotnej próby zalogowania na docelowe konto zmiany zostały dokonane. Jeśli twoje królestwo nie zniknęło z mapy to znak, że jest dalej dostępne, a wystarczy znaleźć sposób aby się do niego zalogować. Dlatego spróbuj dwukrotnie połączyć się na to samo konto (nie zmieniaj podczas tej próby na inne) i powinno zadziałać.

     • Agnieszka Agnieszka

      Niestety mimo wielokrotnych prób przelogowania na to główne konto dalej pozostaje ten niski lvl czyli obecne konto nie to stare. Czy moderatorzy mogli by to jakoś naprawić? Aczkolwiek kontakt z nimi jest utrudniony bo na pewno mają cała masę innych problemów i odpisanie zajmuje im ponad tydzień. Gdyby tylko istniała możliwość usunięcia obecnego konta (tego z niskim lvlem) może ‚odslonilby’ się dostęp go starego..

     • Oczywiście, że moderatorzy powinni to naprawić. Czy próbowałaś już pisać do supportu COK w tej sprawie ? Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, proszę pisać na ramzik@graczom.pl, a z chęcią wyjaśnimy ten problem w twoim imieniu. Może stare królestwo jest przypisane do innego z twoich 4 kont google ?

     • Agnieszka Agnieszka

      Już napisałam. Czekam z niecierpliwością czy uda się to jakoś rozwiązać. Mail jest wsparty zrzutami z ekranu telefonu. Pozdrawiam.

     • Agnieszka Agnieszka

      Witam. Czy udało się coś tam w moim imieniu zdziałać? Pozdrawiam

 • Anna Nowak

  Witam. Gram na dwóch kontach. Jak można je przełączyć na komputerze?

  • Mateusz Wojcik

   Cześć grasz jeszcze

 • Mateusz Wojcik

  Witam czy ma ktoś do oddania konto w clash of king z dobrym lol

Polecane