Menu

Clash Of Kings

Clash Of Kings odkryj epicki świat RTS.

Clash of Kings to zupełnie nowy darmowy Rts(real time strategy) na androida. Strategia ta przenosi nas w czasy średniowiecza, gdzie mamy możliwość rozbudowy własnego mocarstwa. Produkcja pozwala wczuć się  w klimaty inkwizycji i templariuszy, a walki z innymi graczami będą przysłowiową „wisienką na torcie” dla każdego gracza.

Rozwój Imperium Clash Of Kings

Rozgrywka w  Clash of Kings polega na rozbudowie unikalnej twierdzy, gdzie najważniejszym czynnikiem będzie obrona naszego zamku przed najeźdźcami. Gra daje nam możliwość wyboru wielu opcji ulepszeń, a od graczy będzie zależało która okaże się najskuteczniejsza. Oczywiście najeźdźcami będą inne osoby grające równolegle z nami, dlatego taktyczne podejście będzie naprawdę ważne. W grze możemy również atakować naszych przeciwników, oczywiście nikt nie może wygrać wielkich bitew bez posiadania licznej armii, dlatego warto jest równomiernie rozbudowywać swoje imperium nie zapominając o frakcjach defensywnych jak i ofensywnych. Kolejnym ważnym czynnikiem w grze Clash Of Kings  jest utrzymywanie na wysokim poziomie rozwoju technologicznego, co pozwala nam budować trwalsze budowle oraz mocniejszych i silniejszych wojowników.

Clash of Kings

Rozgrywka Clash of Kings

Gra Clash Of Kings jest całkowicie darmowa dlatego możemy cieszyć się jej możliwościami bez wydawania ani złotówki. Gra daje możliwość zawierania paktów i sojuszy co początkowo może ułatwić rozgrywkę, możemy również dołączać do różnych klanów gdzie nasza rozgrywka będzie dużo łatwiejsza, gdyż nasi sojusznicy pomogą nam w trudnych chwilach. Wewnątrz sojuszy możemy również wymieniać się surowcami, wspólnie wykonywać misje, czy zdobywać dodatkowe nagrody, co jeszcze bardziej przemawia za znalezieniem odpowiednich sprzymierzeńców. Niestety uczestnictwo w paktach ma również swoje minusy, gdy zostaniemy zaatakowani i nie zdołamy obronić naszego królestwa, tracimy dużo większą ilość surowców niż miało by to miejsce normalnie, nie uczestnicząc w żadnym sojuszu.

Oczywiście jak na strategie przystało mamy również możliwość samodzielnego pozyskiwania surowców, wystarczy znaleźć na mapie interesujące nas złoża i wybudować tam odpowiednią infrastrukturę. Pola z surowcami możemy również odbijać innym graczom, ale do tego celu będzie potrzebna nam spora armia, ale czego się nie robi dla polepszenia swojej gospodarki. W tym przypadku ważna jest znajomość swojej armii, jej mocnych i słabych stron. Clash Of Kings metodami rozgrywki niewiele różni się od innych gier strategicznych, dlatego każdy lubiący tę dziedzinę powinien odnaleźć swoje powołanie w grze.

Clash Of Kings odkryj epicki świat RTS. Clash of Kings to zupełnie nowy darmowy Rts(real time strategy) na androida. Strategia ta przenosi nas w czasy średniowiecza, gdzie mamy możliwość rozbudowy własnego mocarstwa. Produkcja pozwala wczuć się  w klimaty inkwizycji i templariuszy, a walki z innymi graczami będą przysłowiową "wisienką na torcie" dla każdego gracza. Rozwój Imperium Clash Of Kings Rozgrywka w  Clash of Kings polega na rozbudowie unikalnej twierdzy, gdzie najważniejszym czynnikiem będzie obrona naszego zamku przed najeźdźcami. Gra daje nam możliwość wyboru wielu opcji ulepszeń, a od graczy będzie zależało która okaże się najskuteczniejsza. Oczywiście najeźdźcami będą inne osoby grające…

User Rating: 3.98 ( 3 votes)