Menu

FruitKiller

FruitKiller graj teraz

Szalony FruitKiller jest rodzajem gry, którą zapamiętasz od pierwszej rundy. Owoce w tej grze reprezentują letnie smaki i twoim zadaniem jest je wyciąć wszystkie, aby świeża owocowa sałatka była jak najsmaczniejsza.

Nie musisz tego bałaganu robić w kuchni ponieważ możesz pobrać tą magiczną grę, gdzie możesz wycinać owoce do woli. Wczuj się w zabójcą ninja i rzucaj swoimi nożami wszędzie gdzie są owoce, ale upewnij się że są na pewno owocami. Uważaj, bo ktoś wyrzuca  bomby w powietrze i  dlatego musisz być ostrożny aby nie trafić żadnej bomby swoim nożem.Jeśli nie przetniesz jednego lub więcej owoców tracisz życie i jeśli je całe stracisz – przegrywasz. Nie pozwól, aby jakiekolwiek owoce spadały na ziemię w całości , postaraj się przetrwać jak najdłużej.

Jesteś mistrzem, a ten kto nie gra, nie wygrywa! FruitKiller to gra dla chłopców i dziewcząt, którzy lubią gry zręcznościowe i szybką akcje, ponieważ musisz być naprawdę szybki aby zostać najlepszym. Podejmij wyzwanie i pobierz fruitkiller już teraz. Podziel się grą ze znajomymi, konkurujcie ze sobą i próbujcie pokonywać swoje wyniki. Ufamy, że posiadasz  tajemne umiejętności ninja zabójca i jesteśmy pewni, że zostaniesz prawdziwym zawodowcem.