Menu

Game of War Fire Age

Game Of War Fire Age graj za darmo

Game of war fire age od Machine Zone to nowa strategia Mmo czasu rzeczywistego w której zmierzymy się z innymi graczami w walce o podbój świata. Produkcja pochłonęła kilka milionów dolarów, a wyprodukowanie jej zajęło producentom prawie dwa lata. Dziwi to tym bardziej iż Game Of War dostępna jest w wersji free to play, czyli do pobrania całkowicie za darmo. Czy taka inwestycja może się kiedykolwiek zwrócić?

 Rozgrywka Game Of War Fire Age

Game Of War to jedna z lepiej rozbudowanych gier tego gatunku, w której gracze mają możliwość zdobywania surowców, rekrutowania wojska, żywienia go, ulepszania jednostek, ogólnie gra polega na rozbudowie swojego imperium. Twórcy reklamując Game of War postawili na przedstawienie rozgrywki jako walki o podbój świata, nie jest to ani trochę mylące, gdyż cała rywalizacja opiera się na tym właśnie założeniu. Game Of War daje nam możliwość pokierowania losami własnego imperium, gdzie taktyczne i strategiczne myślenie będzie jednym z ważniejszych czynników. Rozgrywka wewnątrz aplikacja jak i interakcja z innymi graczami jest bardzo ułatwiona gdyż twórcy opracowali system tłumaczący wiadomości na inne języki. Dlatego zawierania paktów i przymierzy nie było nigdy łatwiejsze. Co do ilości członków grup, sojuszy, twórcy nie postawili nam żadnych ograniczeń, możemy zakładać dwu-trzy osobowe pakty, ale także ogromne przymierza składające się z setek innych graczy. Potężne klany walczące o dominacje nad światem Fire Age mają być motorem napędowym tej produkcji.Game Of War fire age

Świat Gry Game Of War Fire Age

Świat Gry Game Of War przenosi nas w czasy panowania Imperium Rzymskiego, pełnego konfliktów tamtej epoki. Naszym zadaniem będzie przeciwstawienie się wszystkim problemom potężnego cesarstwa starożytnego Rzymu, gdzie walka o dominację i wpływy nad światem, a także ekspansja imperium są kluczowymi czynnikami w świecie gry. Rozbudowę mocarstwa będą nam utrudnić nie tylko inni gracze, ale również hordy wojowników czyhających na nasze wojska w przeróżnych lokacjach. Dlatego  Świat Game Of War jest tak bardzo wciągający, a każda kolejna misja motywuje nas do dalszej ekspansji. Ciekawym wspomnianym już dodatkiem, jest wprowadzenie tłumaczeń wewnątrz aplikacji. Uczestnicząc w grupowych czatach, system na bieżąco stara się tłumaczyć wszystkie słowa, aby były zrozumiałe dla odbiorcy. Jeśli jednak słowniki nie zawierają danych fraz, gracze mają możliwość samodzielnego ich tłumaczenia i dodania do bazy danych. Tym samym systemy tłumaczeń są stale rozbudowywane co usprawnia rozgrywkę w znaczącym stopniu.

Przywiązanie dużej wagi do elementów społecznościowych gry Game Of War Fire Age, zdaniem twórców spowodują iż gracze będą coraz chętniej spędzać kolejne godziny w świecie Fire Age. Po zakończeniu ogólnoświatowych testów beta, aktywność graczy wewnątrz aplikacji jest wysoka. Możesz sprawdzić całkowicie za darmo czy globalna strategia Game Of War przypadnie ci do gustu.