Menu

Mobile Strike

Mobile Strike epicka gra strategiczna na androida.

Mobile Strike to nowość na rynku gier na androida, charakteryzuje się wysoką grywalnością jak i nowatorskimi rozwiązaniami.  Rozpoczynając przygodę w świecie mobile strike, będziesz miał za zadanie wykonywać przeróżne zadania, dzięki czemu zbierzesz odpowiednie fundusze aby uformować potężną armię. W odróżnieniu od innych gier tego typu, fabuła gry osadzona jest w czasach nowożytnych i będziesz miał możliwość kierowania nowoczesną armią.

Rozgrywka w Mobile Strike

Rozgrywkę w strategiczne grze mmo na androida mobile strike rozpoczniesz od zapoznania się z możliwościami rozbudowy swojego królestwa, twoja osada to siatka złożona z pogrupowanych pul na których możesz stawiać odpowiednie budowle. Zapoznanie się z podstawami rozgrywki ułatwi ci rozbudowany tuto-rial, który wyjaśni także zasady panujące w grze, mechanizmy kierowania rozgrywką, sposoby wykonywania zadań. Pierwsze budowle,  ulepszysz za pomocą kilku kliknięć jeśli tylko posiadasz odpowiednie zasoby. Tym sposobem będziesz kierował sposobem rozwoju swojego królestwa i zdecydujesz czy wolisz szybką rozbudowę swojej armii, czy też postawisz na bardziej ekonomiczny rozwój swojej osady.  Wydaje się to nieco banalne, jednak ilość wprowadzonych do gry rozbudowanych możliwości powinny zrekompensować te niedociągnięcie.

Dużym plusem rozgrywki w mobile strike, jest prędkość z jaką możemy rozwijać swoje królestwo, podczas gdy jedne budowla są konstruowane, możesz w tym czasie planować i stawiać kolejne. W tej darmowej grze mmo , zawsze jest coś do zrobienia, twórcy gry postarali się o to, aby gracze mogli spędzać przy rozgrywce jak najwięcej czasu. Jeśli lubisz takie strategie, bez wątpienia powinieneś spróbować swoich sił w rozgrywce.  W grze dostępnych jest wiele trybów, takich jak wykonywanie głównych misji, questy które wykonujemy wraz z naszymi sojusznikami, czy też wykonywanie codziennych zadań przydzielanych graczom każdego dnia.

mobile strike graj za darmo

Świat gry Mobile Strike.

Fabuła w grze mobile strike jest osadzona w czasach rzeczywistych, a gracz ma możliwość  budowania najnowszych zdobyczy wojennej techniki. Siła gry opiera się na rozwiązaniach multiplayer w której możesz dołączać do różnych sojuszy i koordynować działania swoich wojsk wspólnie z innymi zawodnikami twojej drużyny. Walka w zespole jest o wiele bardziej opłacalna z uwagi na możliwości produkcyjne sojuszu. Gra może trochę zniechęcać ilością wyskakujących ikon z powiadomieniami. Jest to niestety bolączka większości darmowych gier mmo, które oferują w swoich usługach system płatności premium.  Twórcy mobile strike oferują przeróżne opcje zakupu, jednakże nie są one konieczne, aby zostać jednym z najlepszych sojuszników w grze. Darmowa gra Mmo Mobile Strike to bez wątpienia dobra pozycja dla ludzi lubiących dobre strategie. Zapraszamy do rozgrywki.