Menu

Taichi Panda Android

Taichi Panda android graj za darmo

Taichi Panda to klimatyczna gra fantasy, osadzona w realiach mistycznej krainy Avzar. Kraina ta chroniona była przed siłami zła, przez wielkiego proroka Vallara i jego uczennice Arie od zamierzchłych czasów. Jednak chciwe moce, porwały proroka i pozostawiły jego uczennice bez jakichkolwiek mocy. Avzar dręczony jest teraz przez ciemne moce.

Taichi Panda to nowa gra fabularna okraszona piękną trój wymiarową grafiką, której twórcami są Snail Games. Fabuła gry podzielona jest na 3 scenariusze, które dają nam możliwość rozgrywki trzema różnymi bohaterami takimi jak odważny rycerz Lulandore,  mistrz walki w ręcz Pan Da, czy też  zwinny łowca skarbów Lauren Catcher. Bohaterowi zostali przyzwani do świata Taichi Panda, aby pomóc Arii w zwalczeniu księcia ciemności i jego czarnych mocy.

Rozgrywka w Taichi Panda, pełna jest ciekawych przygód, szybkich walk przepełnionych akcją i interesującymi przedmiotami, które zdobywamy w miarę odkrywania kolejnych lokacji. Sterowanie w grze jest proste i intuicyjne, a duża dynamika rozgrywki w Taichi Panda, połączona z progresywnym rozwojem naszej postaci, powinna dostarczyć wiele ciekawej zabawy. Dodatkowymi funkcją w grze, jest możliwość zbierania i ulepszania wojennych zwierzaków, które niewątpliwie pomogą nam w walce z siłami zła. Taichi Panda to także wiele ciekawych rozwiązań w grze dla wielu graczy, walki na arenach w czasie rzeczywistym, bitwy 3v3, czy też drużynowe odkrywanie lochów.

taichi panda

Porady dla początkujących w Taichi Panda

  • Wszystkie postacie, różnią się nieco od siebie, Łowca Skarbów posiada ciekawy atak rzucania nożami, który odpycha przeciwników. Panda, najlepsza jest w walce wręcz, jej umiejętności najbardziej sprawdzają się w  walce na bardzo krótkie dystanse. Natomiast Rycerz najlepszy jest w walce na średnim dystansie, z uwagi na umiejętności posługiwania się długimi mieczami.
  • Otwieranie skrzynek, oraz niszczenie wazonów w Taichi Panda może przynieść nam trochę dodatkowego złota, jednakże musisz pamiętać aby być szybkim, ponieważ ocena naszej rozgrywki i dalsze możliwości zależą od szybkości ukończenia danego poziomu. Większość poziomów musi być ukończona w przeciągu dwóch minut, aby otrzymać najwyższą ocenę.
  • Jeśli odnajdziesz rzadkie przedmioty, jak zbroja czempionów, lub pomarańczowe zbroje, zachowaj je. Po osiągnięciu 21 poziomu, odblokujesz specjalny slot umożliwiający założenie takiego ekwipunku.
  • Ulepszanie ekwipunku jest dostępne od rozpoczęcia gry, dlatego postaraj się ulepszać go na bieżąco, na tyle ile pozwala ci twój obecny poziom postaci.
  • Nie sprzedawaj niczego, gdyż cena bezpośredniej sprzedaży jest bardzo niska, lepiej zachowaj przedmioty aby je przerobić. Jeśli potrzebujesz złota, jest kilka sposobów na jego zdobycie.
  • Staraj się na bieżąco ulepszać swoje umiejętności specjalne oraz wojenne zwierzaki, podczas awansowania na kolejne poziomy. Pozwoli ci to zaoszczędzić dużo złota w późniejszym czasie.