Menu

Wojna Tytanów

Wojna Tytanów, nowa karciana gra wojenna na pc i urządzenia mobilne.

Wojna Tytanów, klasyka i prostota w kultowej odsłonie. W czasach gdy komputer był domeną najzamożniejszych, a urządzenia mobilne wyposażone były jedynie w „węża„, z uwagi na swój specyficzny charakter furorę robiły gry karciane. Nie można powiedzieć, że była to gorsza rozrywka niż gry w obecnych czasach, jednakże na przestrzeni lat pewne aspekty gier zaczęły się zmieniać.Obecnie gry komputerowe przesączone są kolorową i piękną grafiką, dopasowaną muzyką, jednakże jedyne co musimy robić to kierować (w mniej lub bardziej złożony sposób) swoją wirtualną postacią. Bohater

Wojna tytanów, rozwijaj swoją wyobraźnię.

Kiedyś było inaczej, technologia nie była na tyle rozwinięta, aby wszystko mogło być wyświetlane na ekranie. Dlatego też gry karciane dostarczały nam niezwykłych doznań, może nie tyle ile same gry, lecz wyobraźnia dzięki której zwykła gra karciana stawała się największą produkcją wszech czasów. Naszym zdaniem właśnie tutaj została zatracona ta cenna część rozgrywki, która dostarczała najwięcej frajdy. Obecnie gry nie wymagają od nas zbyt dużo myślenia, a masa tuto-riali i samouczków z pewnością zautomatyzuje doznania płynące z rozgrywki. Dlatego przedstawiamy alternatywę dla współczesnych produkcji: wojnę tytanów, prostą grę karcianą w systemie turowym, która bez wątpienia rozwinie twoją wyobraźnię.

wojna tytanów

Wojna tytanów, świat gry.

W wojnie tytanów masz możliwość pokierowania własnym bohaterem w grze dostępne jest wiele opcji rozgrywki i rozwoju. Rozgrywkę rozpoczniesz od walki na arenach, które pozwolą ci awansować na kolejne poziomy doświadczenia, nieco bardziej wymagające, a tym samym lepiej nagradzane są pojedynki. Walka nie jest zbyt wymagająca gdyż polega na sprawdzeniu statystyk przeciwnika i podjęcia decyzji czy chcemy z nim walczyć czy też nie, reszta dzieje się w pełni automatycznie. Kolejnym miejscem gdzie będziesz mógł wysłać swojego bohatera są jaskinie, gdzie możliwe jest wydobywanie własnych surowców potrzebnych w dalszej części rozgrywki. Natomiast w chacie mędrca, będziesz mógł wykonywać przeróżna zadania, zdobywać medale oraz relikwie, które uczynią z ciebie super tytana. W grze wojna tytanów, dostępnych jest jeszcze wiele innych ciekawych lokalizacji charakteryzujących się specyficznymi nagrodami za ich odkrycie.