Menu

4Story

4Story Graj za darmo

W świecie 4Story wrogie królestwa prowadzą odwieczną wojnę, musisz zdecydować po której stronie konfliktu chcesz stanąć. Jako jeden ze wspaniałych wojowników, będziesz brał udział w fantastycznych bitwach, przemierzał nieznane krainy w poszukiwaniu mrocznych sekretów  4Story, a twoim przeznaczeniem będzie ocalić mieszkańców tego świata.

Elementy Rozgrywki 4Story

 Okupacja terenów – W świecie Iveria, jest wiele terenów, które mogą być zdobyte przez twoje królestwo, a im szersze są jego granice, tym więcej przygód i skarbów do odnalezieni. Walka o krainę pomiędzy dwoma królestwami „Craxion”, „Defugel” i „Broa”toczy się o tej samej porze każdego dnia. Pokonaj armię wroga i zdobądź to co do ciebie należy.

Zadania – 4story to także wiele ciekawych misji, oprócz głównych zadań skupiających się na prawdzie o trzech królestwach, do odkrycia jest mnóstwo pobocznych wątków, jak sub-misje i ukryte zadania, których odnalezienie nie będzie łatwe. Strona audio gry umożliwia doskonałe wczucie się w klimat świata 4Story, dlatego trzeba uważać aby nie przeoczyć wspaniałych nagród, jakie na nas czekają.

Podróż w czasie – Przeszłość i przyszłość, opowieści zmieniają się w wspomnienia. Aby odkryć starożytne sekrety nie możesz wierzyć we wszystko co widzisz. W każdym z rozdziałów 4 Story do poznania są sekrety zapierające dech w piersiach oraz przygody jakich jeszcze nie znałeś. Szukaj wskazówek, miej oczy szeroko otwarte, aby wykonać jak najwięcej misji, i zdobyć przewagę na polu bitwy.
Przedmioty – Zdobywać legendarne przedmioty lubi każdy, niesamowite miecze ścinające głowy kilku przeciwników naraz jednym cięciem, potężne młoty, to tylko niektóre z wielu unikalnych przedmiotów do zdobycia. W świecie gry 4Story odnajdziesz wiele specjalistycznych broni od poziomu „F” do „SSS”, możesz także ulepszać swoje bronie do maksymalnego poziomu 24+, to nie wszystko. Każda z broni posiada swoje unikatowe właściwości dzięki którym zdobędziesz przewagę na polu walki. A jeśli twoja stara broń jest już słaba, ale posiada unikalne opcje, nie wyrzucaj jej, możesz przenieść te właściwości na swoją kolejną optymalną broń.

RSCS – Koniec z rozbijaniem głów swoich wrogów, w grze 4Story dostępny jest zaawansowany system gry strategicznej oraz rozbudowanych taktyk. Za pośrednictwem jednego kliknięcia na mini mapie generał może monitorować sytuacje walk na froncie. Dzięki rozbudowanemu systemowi może również dawać rozkazy wszystkim z 48 członków twojej drużyny, nawet jeśli znajdują się w zupełnie innych lokacjach.

4story

Klasy w 4 Story

Wojownik – Wzmocniony przez boga ognia Lumparka, potężny wojownik nie bojący się niczego. Wojownicy znani są ze swoich mistrzowskich umiejętności walki w ręcz, oraz ze swojej ponadludzkiej siły pomagającej w doskonałej obronie. Wojownicy uderzają swoich przeciwników z niewiarygodną nieokiełznaną siłą. Wojownicy noszą kolczugi i zbroje płytowe, a bronie jakich używają to miecze, jedno i oburęczne, topory, łuki, kusze i tarcze.
Cichy zabójca (Asasyn) – Asasyn-owie są czujni, sprytni i niebezpieczni. Lubią chować się w ciemnościach w wyczekiwaniu na ofiarę. Cichy zabójca skrada się niczym wąż do swojej ofiary, atakuje cicho, szybko i skutecznie.  Charakteryzują się oni zręcznością i wspaniałymi unikami, ich umiejętności pochodzą od strażnika ciemności Pentatrona. Asasyn-owie w grze 4story są spokojni i precyzyjni w swoich działaniach, a poruszają się niczym cienie. Ich umiejętności zadawania krytycznych uderzeń, sprawiają że przeciwnicy są bezsilni. Cichy zabójca nosi skórzane pancerze, nie jest to mocna obrona, ale pozwala poruszać się dużo szybciej. Czakramy i sztylety to ich ulubione bronie,  mogą także używać mieczy jednoręcznych, łuków i kusz.

Łucznik – Uzbrojony w szybkość i precyzję, łucznik błogosławiony jest przez strażnika wiatru Lapirisa. Zwinni łucznicy są wojownikami daleko dystansowymi, mogą atakować przeciwnika z dużych odległości, posiadają mistrzowskie umiejętności posługiwania się łukami i kuszami. Często są niedoścignięci w walce wręcz,  a doskonałe zdolności uników, wprawiają wrogów w złość i zakłopotanie. Łucznicy w 4Story noszą skórzane pancerze, dzięki czemu są bardzo szybcy. Mogą posługiwać się kuszami, łukami, a także jeśli to konieczne sztylety, czy też miecze.
Czarownik(mag) – Magowie to artyści sztuki magicznej, posiadają niepojętą wiedzę i zostali błogosławieni przez strażnika piorunów Plaudrona. Dzięki jego naukom tajemnej magii czarownicy są w stanie przekraczać czaso-przestrzeń i władają niesamowitymi mocami. Począwszy od pojedynczych ataków, aż po obszarowe zaklęcia. Potężna magia wprowadza w strach przeciwników. Magowie używają  różdżek, magicznych tarcz i czarodziejskich pałek, które dodatkowo ulepszają ich zdolności. Noszą oni lekkie szaty, które pozwalają rzucać zaklęcia.

Ksiądz – Błogosławiony przez strażnika wody Lekama, ksiądz jest szlachetnym wojownikiem. W przeszłości Lekam obdarował księdza potężnymi mocami, aby chronił swoich sprzymierzeńców. Jego święte umiejętności ochraniają braci w niebezpieczeństwie, czy też wskrzeszając ich.  dodatkowo posiadają wiedzę na temat czarnej magii dzięki której mogą walczyć z przeciwnikami. Księża w 4Story ubierają sutanny i lekkie szaty, a do walki używają różdżek i magicznych tarcz.

Sumoner(przywoływacz) – Sumonerzy ciemności są tajemniczy i podstępni, chronieni są przez strażnika ziemi Enderosa. Przywoływacze rozumieją jak posługiwać się siłami natury i jej wymiarami. Przywołują przeróżne istoty oraz ich dusze czego najbardziej boją się przeciwnicy Sumonera. Jest on w stanie przywołać kilka istot za jednym razem co utrudnia walkę naszym przeciwnikom. Dzięki swojej mentalnej sile, mogą wydawać rozkazy przywołanym istotom,. Sumonerzy w darmowej grze 4Story uzbrojeni są w magiczne pałki i różdżki, magiczne tarcze, oraz noszą skórzane pancerze dla obrony.

4Story Graj za darmo W świecie 4Story wrogie królestwa prowadzą odwieczną wojnę, musisz zdecydować po której stronie konfliktu chcesz stanąć. Jako jeden ze wspaniałych wojowników, będziesz brał udział w fantastycznych bitwach, przemierzał nieznane krainy w poszukiwaniu mrocznych sekretów  4Story, a twoim przeznaczeniem będzie ocalić mieszkańców tego świata. Elementy Rozgrywki 4Story  Okupacja terenów - W świecie Iveria, jest wiele terenów, które mogą być zdobyte przez twoje królestwo, a im szersze są jego granice, tym więcej przygód i skarbów do odnalezieni. Walka o krainę pomiędzy dwoma królestwami "Craxion", "Defugel" i "Broa"toczy się o tej samej porze każdego dnia. Pokonaj armię wroga i…

User Rating: 4.65 ( 1 votes)