Menu

Aion Online

Aion Online graj za darmo

Aion to darmowa  gra przeglądarkowa w której gracze odkrywają mroczny świat Arteria, gdzie nieustanie toczy się walka między aniołami i demonami. Gracz ma możliwość wyboru po której stronie barykady stanie. Czy będzie walczył, dla sił dobra czy zła.

Rozgrywka Aion Online

Rozgrywkę w grze Aion rozpoczynamy od wyboru postaci którą będziemy odkrywać magiczny świat gry. Do wyboru mamy dwie frakcje, aniołów (Elyosów) oraz demonów (Asmodian). Poszczególne frakcje dzielą się również na klasy poboczne, takie jak wojownicy, kapłani, magowie czy duchowni. Twórcy gry postawili na zróżnicowanie systemu rozwoju poszczególnych klas, oraz zdobywanego doświadczenia. Dlatego rozgrywka w grze Aion Onilne jest tak ciekawa i rozbudowana. Każda z poszczególnych frakcji oraz klas   ma swoje unikalne umiejętności i czary, które w trakcie rozgrywki możesz dowolnie rozbudowywać. Twórcy gry zapewnili nam także możliwość wyboru specjalizacji dla poszczególnych klas co jeszcze bardziej urozmaica rozgrywkę i daje nam dużo więcej możliwości rozwoju swojego bohatera. Grając Wojownikiem możemy wybrać specjalizacje pomiędzy obronnym templariuszem, a atakującym gladiatorem. Zwiadowcy dzielą się na łowców oraz zabójców. Magowie i czarodzieje specjalizują się w czarnej magii lub nekromancji(przywoływaniu istot).  Natomiast Kapłani czy duchowni mogą zostać bardem lub healerem. Twórcy zapewnili nam jeszcze więcej możliwości rozwoju postaci, poprzez dodanie systemu szkoleń poszczególnych klas, są nimi : zbieractwo, zaklinanie przedmiotów, gotowanie, krawiectwo, kowalstwo lub alchemia.

Aion online

Świat gry Aion Online

Kierując naszym bohaterem będziemy przemierzali wielki świat podzielony na mniejsze lokacje. Będziemy również mogli w dużym stopniu wpływać na losy tego świata, gdyż producenci zadbali o to żeby otoczenie w grze Aion Online było jak najbardziej interaktywne. Poszczególne miejsca na mapie są przeniknięte różnej maści stworami, a także ciężkimi do pokonania bossami. Plusem gry Aion jest na pewno zbalansowany system odkrywania lokacji w, którym siła potworów i przeciwników jest zależna od stopnia rozwoju naszej postaci. Im potężniejszy jest nasz bohater, tym większa ilość potworów będzie na nas czyhać i tym częściej będziemy musieli z nimi walczyć. W grze nie mogło również zabraknąć rozbudowanego systemu przedmiotów jakie możemy zdobywać w walce, a także możliwości ich tworzenia dzięki nabytym kowalskim umiejętnościom.

Gra Aion daję nam również możliwość pojedynku między graczami, jest to tryb PvP w, którym przenosimy się do zupełnie odrębnego świata zwanego Abbys, gdzie możemy sprawdzić swoje siły i umiejętności przeciwko innym realnym graczom. W darmowej grze Aion pojawiają się również klasyczne rozwiązania z gatunku MMORPG do jakiego niewątpliwie zalicza się ta produkcja. Są to ulepszenia przedmiotów, możliwość zawierania sojuszy i kooperacji, tworzenie legionów, encyklopedia rozwoju. Całość została oparta na  fantastycznej oprawie audio-wizualnej stworzonej przy pomocy silnika CRYEngine.

 

Polecane Gry: