Menu

Anno Online

Anno Online graj za darmo

Anno Online jest kolejną częścią z serii gier wideo Anno. W odróżnieniu od poprzednich części, gra jest dostępna w darmowej wersji przeglądarko-wej, gdzie aby zmierzyć się z wyzwaniami nie musimy kupować gry, ani jej instalować.

Fani serii Anno szukający podobieństw do poprzednich wersji tej kultowej gry strategicznej, znajdą wiele zbieżności z Anno 1404, lecz są to jedynie analogie przypominające klimat serii gier Anno. Anno Online zaskoczy wielu fanów gier strategicznych, a przemawia za tym wiele faktów.

Jedną z pierwszych rzeczy wyróżniających Anno Online z pośród innych produkcji tej serii, są piękne i przyciągające grafiki, dzięki którym wrażenia z gry są wyjątkowe. Połączenie ciekawych grafik  z animacjami działań mieszkańców naszej osady, pozwala wczuć się w klimat gry jak nigdy przedtem.

Grając w Anno Online, skupiamy się na rozbudowie swojej osady, gra łączy ona elementy strategicznj i ekonomiczne co w połączeniu z ciekawą grafiką i rozgrywką stanowi ciekawą pozycję dla fanów gier strategicznych. Celem gry jest stworzenie unikalnego imperium, w którym wszyscy mieszkańcy są zadowoleni z panowania swojego władcy.  Niestety stworzenie prosperującego miasta, dbając o wszystkie ekonomiczne aspekty, takie jak dostawy materiałów, czy żywności dla jego mieszkańców, nie jest rzeczą prostą. Stworzenie swojego imperium będzie wymagało od ciebie umiejętności strategicznego myślenia.

Anno Online

Podczas gdy twoja mała osada zacznie się rozrastać, wymagania jej mieszkańców zaczną stale wzrastać, a ty będziesz musiał sprostać tym wymaganiom, aby osiągać kolejne poziomy w grze. Budowanie  nowoczesnej infrastruktury będzie niezbędne aby utrzymać mieszkańców w zadowoleniu i sprostać ich oczekiwaniom. Stale wzrastający poziom życia mieszkańców będzie wymagał od ciebie, rozbudowy miasta, ulepszania istniejących budowli, oraz rozwoju technicznego i naukowego.

Oprócz rozwoju własnego mocarstwa w grze Anno Online dostępnych jest wiele misji, które na dobre przykują uwagę fanów gier strategicznych. Ilość oraz zróżnicowanie poszczególnych zadań, pozwolą wczuć się w klimat gry na długie godziny, z jednej strony misje od twoich mieszkańców, rozwiązywanie ich problemów, a z drugiej odkrywanie zakątków naszej wyspy w poszukiwaniu skarbów to tylko część ciekawych misji jakie czekają na ciebie w grze Anno Online.

Anno Online z powodzeniem może stać się przebojem wśród fanów gier strategicznych. Możliwość gry za darmo, brak instalacji, ciekawe misje i grafika, stawiają Anno Online w czołówce gier strategiczno ekonomicznych.

 

Anno Online graj za darmo Anno Online jest kolejną częścią z serii gier wideo Anno. W odróżnieniu od poprzednich części, gra jest dostępna w darmowej wersji przeglądarko-wej, gdzie aby zmierzyć się z wyzwaniami nie musimy kupować gry, ani jej instalować. Fani serii Anno szukający podobieństw do poprzednich wersji tej kultowej gry strategicznej, znajdą wiele zbieżności z Anno 1404, lecz są to jedynie analogie przypominające klimat serii gier Anno. Anno Online zaskoczy wielu fanów gier strategicznych, a przemawia za tym wiele faktów. Jedną z pierwszych rzeczy wyróżniających Anno Online z pośród innych produkcji tej serii, są piękne i przyciągające grafiki, dzięki…

User Rating: Be the first one !