Menu

Arena Mody

Arena Mody graj za darmo

Stwórz własną modelkę i wykreuj ją na supergwiazdę. Gra Arena Mody to wspaniała rozrywka dla dziewczyn w każdym wieku. Sprawdź swoje szanse w świecie mody i poznaj tajniki tego biznesu.

Gra Arena Mody, to więcej niż symulator ubierania lalek. W grze masz możliwość pokierowania losami własnej supermodelki, która będzie taka jak tylko sobie wymarzysz. Po zarejestrowaniu się w grze pierwszym krokiem, jaki podejmiesz będzie spersonalizowanie wyglądu twojej bohaterki. Będziesz musiała wybrać kolor oczu, wygląd ust, stylizację i kolor włosów,  budowę ciała i opaleniznę, a następnie wybrać imię dla twojej modelki. Po dokonaniu wyboru przechodzisz do panelu głównego gry Arena Mody, gdzie zaczyna się prawdziwa przygoda.

Panel główny w grze, to twoje centrum dowodzenia,  stąd będziesz kierowała losami swojej modelki, wybierzesz miejsca do których chcesz się udać, bądź jakie atrakcje chcesz zapewnić swojej podopiecznej. Gra daje wiele możliwości, od odwiedzania sklepów, po projektowanie własnego domu, a także opiekowanie się swoim wybranym pupilem. Będziesz mogła również poznać wspaniałe osoby, a także odnaleźć niezwykle interesującego chłopaka.

arena mody

Rozgrywga w grze arena mody

Twoja supermodelka posiada wiele zdolności i talentów, a twoim zadaniem będzie je rozwijać. Cechy nad którymi będziesz pracować to styl, kreatywność, oddanie, uroda, hojność i lojalność. Dzięki wykonywaniu  misji, oraz ćwiczeniu nad talentami, będziesz awansować na następne poziomy swojej bohaterki, dzięki czemu odblokujesz nowe miejsca na mieście, nowe szykowne ubrania, fryzury i wiele innych ciekawych rzeczy.

Ilość ciekawych miejsc jakie będziesz mogła odwiedzić, ubrań które możesz przymierzyć oraz sposobów rozwoju swojej supermodelki w grze Arena Mody jest ogromna, twórcy gry postarali się o dostarczenie jak największej ilości wrażeń swoim użytkownikom, dlatego grając w Arenę Mody, nie powinnaś się nudzić ani przez chwilę. Mnogość misji i zadań pozwala wczuć się na długi czas w kolorowy świat mody twojej bohaterki, a nagrody jakie na ciebie czekają są wspaniałe.  Arena Mody to dobry wybór dla każdej dziewczyny.

Arena Mody graj za darmo Stwórz własną modelkę i wykreuj ją na supergwiazdę. Gra Arena Mody to wspaniała rozrywka dla dziewczyn w każdym wieku. Sprawdź swoje szanse w świecie mody i poznaj tajniki tego biznesu. Gra Arena Mody, to więcej niż symulator ubierania lalek. W grze masz możliwość pokierowania losami własnej supermodelki, która będzie taka jak tylko sobie wymarzysz. Po zarejestrowaniu się w grze pierwszym krokiem, jaki podejmiesz będzie spersonalizowanie wyglądu twojej bohaterki. Będziesz musiała wybrać kolor oczu, wygląd ust, stylizację i kolor włosów,  budowę ciała i opaleniznę, a następnie wybrać imię dla twojej modelki. Po dokonaniu wyboru przechodzisz do…

User Rating: 4.45 ( 1 votes)