Menu

Berserk: kataklizm

Berserk kataklizm ekscytująca gra karciana dla fanów fantasy.

Berserk kataklizm to darmowa przeglądarkowa gra karciana osadzona w klimatach Fantasy.  Gra została wydana 12 Sierpnia 2013 roku przez developerów Bytex LLc i od tamtej pory dostępna jest na facebooku oraz innych portalach społecznościowych jak i bezpośrednio na stronie producenta. Berserk kataklizm posiada wiele cech podobnych do gier takich jak hearthstone czy też Magic: The gathering jednak z wyróżnia się on dużo szybszą rozgrywką. Karciane bitwy w Berserk kataklizm kierują się swoimi zasadami w których najważniejsza rolę pełnią atrybuty poszczególnych kart i ich zestawienie w talii.

Początki

Gra Berserk kataklizm rozpoczyna się od ciekawego tutoriala w którym będziesz miał możliwość przyzwania własnej armii.  Zadaniem gracza jest zwalczanie przeciwników podświetlanych strzałkami oraz wykonywanie prostych zadań, które mają na celu zapoznanie gracza z podstawowymi funkcjami rozgrywki i mechaniką gry. Tutorial ma również na celu przedstawienie poszczególnych deków gry Berserker: Kataklyzm oraz zapozna się z walutą panującą w grze, metodami jej wykorzystywania i sposobami na jej zdobycie.  Bohaterowie mogą być używani do tworzenia nowych oddziałów, których użycie zależne jest od wielkości armii przeciwnika.

Berserk Kataklizm, karciane potyczki.

Rdzeniem rozgrywki w grze Berserk kataklizm jest system potyczek karcianych który kontolowany jest przez kolejność rozdawania talii oraz sposób wchodzenia poszczególnych kart do rozgrywki. Tryb kampanii opiera się n potyczkach jeden na jeden, co było głównym założeniem developerów tej darmowej gry karcianej. W odróżnieniu od hearthstone gdzie gracz może strategicznie przetrzymywać karty na stole nie używając ich, Berserk charakteryzuje się tym, że karty atakują i bronią automatycznie podczas gdy gracz pasywnie się temu przygląda. Oferuje to rozgrywkę w mniejszym stopniu opartą na strategii i nieco łatwiejszą dla początkujących w tej dziedzinie gier mmo.  Przed rozpoczęciem każdej potyczki, gracze zapoznają się z taliami przeciwników i ich poszczególnymi zależnościami.

Berserk kataklizm

Metody Rozgrywki w Berserk kataklizm.

Berserk oferuje wiele sposobów rozgrywki w celu zdobycia doświadczenia i nagród, a wszystkie bazują na systemach PvP oraz PvE czyli gra przeciwko prawdziwemu graczowi oraz wirtualnej maszynie. Pierwszą metodą rozgrywki jaką doświadczysz będzie walka przeciwko komputerowi podczas rozgrywania kampanii, która jest jednolita i bezpośrednio prowadzi do otrzymania ciekawej nagrody. Następnym rodzajem potyczek jest możliwość zmierzenia się o panowanie nad ziemiami berserk z prawdziwymi zawodnikami.

Istnieją również kampanie bardziej zaawansowane, jednak dostępne są dopiero po wykupieniu ich za pomocą waluty w grze. Dzięki tym kampaniom będziesz miał możliwość zdobycia dużo ciekawszych nagród, które na pewno przydadzą się w świecie Berserk kataklizm. Nagrody jakie możesz zdobyć to rzadkie karty, części krain, walutę w grze, oraz trofea które mogą być wyświetlona w wieży gracza.  Niestety cena tych kampanii jest zazwyczaj dość spora i aby się opłacało należało by wykupić konto premium, dzięki czemu ceny za poszczególne przedmioty spadają radykalnie .

Wojny Klanowe Berserk Kataklizm.

Aby uczestniczyć w kolejnej formie rozgrywki jaką są wojny klanowe, będziesz musiał dołączyć do jakiegoś klanu. Przeważnie każdy klan ma swoje kryteria rekrutacji jakie muszą być spełnione aby do niego dołączyć. Po osiągnięciu 15 poziomu w grze berserk kataklizm będziesz mógł również założyć własny klan, jednakże będziesz potrzebował co najmniej dziesięciu członków aby uczestniczyć w wojnach klanowych. Kiedy już wymagania zostaną spełnione lider drużyny wybiera portal do pustego miasta w którym zaczniecie swoją okupację, następne potyczki będą miały na celu zdobycie wpływów na pozostałych terenach poprzez walki z innymi klanami. 10 najlepszych drużyn nagradzanych jest wspaniałymi nagrodami i kontami premium, dlatego jest o co walczyć.

Kolekcja kart

Głównym powodem do grania w karciankę berserk kataklizm są jej karty, które w większości kupowane są ze sklepu w grze. Dostępnych jest wiele paczek do kupienia za uncje które są walutę w grze. Jednakże użytkownicy premium mają więcej możliwości ich zakupu i większe pole do popisu, co stawia tych graczy nieco z przodu w rywalizacji ponieważ ich paczki są potężniejsze i zawierają ciekawsze karty. Jednak nawet bez kupowania konta premium i wydawania prawdziwych pieniędzy, masz możliwość rywalizowania z najlepszymi, wszystko dzięki zadaniom w grze które umożliwią zdobywanie uncji, oraz nowych pakietów kart berserk kataklizm.