Menu

Cronix Online

CroNix Online gratka dla miłośników gier Moba.

Przepełniona adrenaliną rozgrywka,  wiele ciekawych metod walki, pełna akcji strzelanka moba, to tylko część charakterystycznych cech gry Cronix Online. Jako gracz będziesz miał do wyboru jednego z trzynastu ciekawych bohaterów, cztery różne tryby rozgrywki takie jak surwiwal, desant, dominacja czy też pojedynek.  W czasie przebiegu gry będziesz miał również możliwość dopasowania swojego inwentarza pod specyficzne zdolności, a także będziesz mógł przełączać się pomiędzy swoimi bohaterami i wybierać tych którzy pasują najlepiej do danej sytuacji na polu bitwy. Dodatkową opcją jest możliwość budowania unikalnych sekwencji ataków, dzięki czemu twoje kombo będzie naprawdę potężne. Stań w walce przeciwko wrogiej drużynie, wybierz jeden z wielu interesujących trybów gry, zdobywaj doświadczenie i używaj swoich strategicznych zdolności, aby zwyciężyć na każdej arenie.

Rozgrywka Cronix Online

Podstawą rozgrywki w grze Cronix są pojedynki w określonych grupach 3 v3, 5v5 lub 7v7 graczy w zależności od wybranego trybu gry. Wybierając pojedynek walczymy w drużynach po 3 graczy gdzie drużyna musi wygrać przynajmniej trzy pojedynki z pięciu aby zwyciężyć w tym trybie. Gdy zdecydujesz się na Surwiwal drużyny będą liczyły po pięciu graczy każda, celem gry będzie zbieranie punktów, a wygra ta drużyna która jako pierwsza nazbiera ich 60. Dominacja natomiast polega na przejęciu kontroli nad mapą, gramy w drużynach po 7 osób i staramy się utrzymać zdobyte pozycje jak najdłużej w celu zdobycia jak największej ilości punktów. Ostatnim trybem gry jest desant w którym gracze walczą w drużynach po pięciu graczy a celem rozgrywki jest zabicie harvestera przeciwnika.

cronix online

Bohaterowie i ich role w Cronix Online

W grze dostępnych jest 13 darmowych bohaterów, który każdy charakteryzuję się innymi zdolnościami. Kolejnych odblokujesz w miarę rozwoju gry, oraz zdobywania doświadczenia i awansowania na kolejne poziomy. W grze Cronix Online  możemy wyróżnić trzy podstawowe role jakie poszczególni bohaterowie spełniają na polu bitwy. Pierwszą linię ataku stanowią Tankerzy, którzy posiadają dużą ilość zdrowia oraz sporo zdolności defensywne, dzięki czemu mogą chronić drużynę przed różnego rodzaju atakami, czy też inicjować pojedynki w sprzyjających okolicznościach. Następną specjalizacją są pomocnicy, mogą oni w znacznym stopniu wpłynąć na przebieg bitwy dzięki zdolnościom leczenia,osłabiania przeciwników, ulepszania zdolności i ataków, oraz odczarowywania uroków. Kolejnym typem bohaterów są zabójcy, którzy specjalizują się w zadawaniu obrażeń swoim przeciwnikom, umiejętnie kierowani są kluczowymi postaciami w drużynie z uwagi na ich potężną siłę rażenia, niestety są także bardziej podatni na ataki przeciwników, dlatego grając tą klasą trzeba zachować szczególną ostrożność.

Walka w Cronix Online

Tempo rozgrywki w Cronix jest dość powolne i równe. Przemieszczając się po mapie zwracaj szczególną uwagę na ten aspekt, gdyż wolniejsi bohaterowie stają się łatwym łupem jeśli zostaną złapani w pojedynkę. Jednakże jeśli chodzi o walkę, tempo jej nagle przyśpiesza kiedy zawodnicy zaczynają rzucać swoje unikalne komba i zdolności. Każdy zawodnik ma do dyspozycji pięć podstawowych umiejętności, które mogą być używane aż do uzyskania punktu krytycznego. Ten z koleji może być odnowiony podczas walki podczas manewrów regeneracji. Każdy bohater posiada również swoją umiejętność specjalną, która również moze być odnowiona.  Rozgrywka Cronix Online przypomina swoją charakterystyką grę  Smite poprzez umiejscowienie kamery za plecami bohatera, co daje bardzo obszerny wgląd na pole bitwy.