Menu

Drakensang Online

Drakensang Online: Epicka gra RPG.

Drakensang Online to darmowa gra akcji typu RPG, którą cechuje wyjątkowa grafika 3D oraz wspaniałe efekty, rozbudowany system wyboru umiejętności, czarów, oraz dopracowane detale. Sprawiają, że Drakensang Online to obowiązkowy tytuł dla miłośników gier RPG.

Świat gry w Drakensang jest szalenie finezyjny, pełen malowniczych widoków średniowiecznych miast, zielonych lasów, mrocznych bagien i ciemnych jaskiń. Gra powstała na silniku „Nebula3” dzięki czemu zadziwia ona swoją grafiką graczy na całym świecie. Wielu ludzi uważa, że drakensang posiada najlepszą grafikę wśród gier ze swojej kategorii.  Drakensang zaskoczył graczy również zróżnicowaniem wyboru umiejętności, oraz ilością przedmiotów możliwych do zdobycia.

W grze Drakensang kooperacja jest szalenie ważna i aby przetrwać w odmętach zdradliwych lochów, ważna będzie współpraca z innymi graczami. Gracze, aby lepiej się poznać, mogą spotykać się wielu miejscach w grze takich jak miasta, czy obozy wojskowe. Można tam również podejmować wyzwania innych zawodników, bądź knuć plany nad zjednoczeniem całego królestwa. Dodatkową funkcją oprócz walki w kooperacji,  dostępny jest również system walk PvP czyli pojedynków między graczami.

drakensang online

Klasy w grze Drakensang:

Rycerz Zakonu Smoka – Wyposażony i uzbrojony w ciężką zbrojownie jest gotowy do wojny. Cechuje się wyjątkową siłą i męstwem. Może używać broni do walki wręcz, niestety nie może prowadzić walki na dystans. Rycerze piją krew magicznych smoków co umożliwia im odniesienie zwycięstwa.

Czarodziej kręgu –  Czarodzieje i magowie, aby pokonać przeciwników skupiają się na swoich zdolnościach duchowych. Cechuje ich niezwykle wysoki poziom inteligencji co umożliwia im zdobywanie tajemnej wiedzy i naukę najpotężniejszych zaklęć.

Strażnik Lasu – Strażnicy lasu są nie tylko doskonałymi strzelcami, są również przydatni w walce wręcz.  Cechują się zwinnością, dynamicznością i tym, że prowadzą walkę w ciągłym ruchu.   Wybierają swój cel z oddali, osłabia go strzałami a kończy dzieło swoim krwawym ostrzem.

Parowy Mechanicus – Parowy Mechanicus, to najbardziej uzdolniony  rzemieślnik w krainie Dracania. Ich ponad czasowe wynalazki, typu rakietnice, czynią z nich jednych z najniebezpieczniejszych przeciwników w grze Drakensang.

Drakensang Online: Epicka gra RPG. Drakensang Online to darmowa gra akcji typu RPG, którą cechuje wyjątkowa grafika 3D oraz wspaniałe efekty, rozbudowany system wyboru umiejętności, czarów, oraz dopracowane detale. Sprawiają, że Drakensang Online to obowiązkowy tytuł dla miłośników gier RPG. Świat gry w Drakensang jest szalenie finezyjny, pełen malowniczych widoków średniowiecznych miast, zielonych lasów, mrocznych bagien i ciemnych jaskiń. Gra powstała na silniku "Nebula3" dzięki czemu zadziwia ona swoją grafiką graczy na całym świecie. Wielu ludzi uważa, że drakensang posiada najlepszą grafikę wśród gier ze swojej kategorii.  Drakensang zaskoczył graczy również zróżnicowaniem wyboru umiejętności, oraz ilością przedmiotów możliwych do zdobycia.…

User Rating: Be the first one !