Menu

Garbage Garage Online

Garbage Garage. Darmowa gra ekonomiczna.

Istnieje wiele gier przeglądarko-wych gdzie głównym motywem są samochody, jednakże żadna nie wychodzi naprzeciw grze GarbageGarage. W Garbage Garage będziesz prowadził własne złomowisko. Zajmiesz się złomowaniem różnych pojazdów począwszy od samochodów, aż po łodzie, jachty i helikoptery. Będziesz rozkładał je na części pierwsze, żeby zarobić na sprzedaży poszczególnych podzespołów. Złoto za nasze części możesz wymieniać na giełdzie oraz w sklepie, a po osiągnięciu wyższych poziomów również na czarnym rynku.

 Rozgrywka Garbage Garage

Gra Garbage Garage pozwoli ci rozmontowywać przeróżne części pojazdów, sprzedawać ich części i zarabiać na tym pieniądze. Natomiast zdobyte fundusze będziesz inwestować w rozwój swojego złomowiska, ekwipunek i ulepszenia oraz  poszerzanie swojego szrotu. W rozpoczynającym grę samouczku, Ludolf wytłumaczy ci jakie są sztuczki na szybkie zdobywanie pieniędzy. On również wytłumaczy ci podstawowe zasady i informacje o grze oraz nauczy jak mądrze zarządzać swoim złomowiskiem. Gra daje również możliwość zmierzenia się z innymi graczami online, za pośrednictwem Areny dostępnej w grze. Doświadcz niezapomnianej rozrywki i graj za darmo w Garbage Garage już teraz.

 

garbage garage

Świat Gry Garbage Garage

Oto nadchodzi kolejna dostawa na nasze złomowisko. Mała ciężarówka przywozi kolejny samochód, po kilku chwilach zastanowienia, decydujesz się kupić samochód. Umieszczasz go na miejscu wyznaczonym do tego celu, a następnie gdy rampa do rozbiórki jest wolna, zaczynasz rozbiórkę. Kiedy już skończysz będziesz miał możliwość sprzedaży otrzymanych części po jak najlepszych cenach.

Doświadczeni gracze mówią, że Garbage Garage będzie najbardziej popularną grą o samochodach tego typu, prowadzenie własnego szrotu to nie lada wyzwanie dla fanów gier ekonomicznych. Natomiast mnóstwo różnych możliwości rozwoju oraz świetna grafika pozwolą wczuć się w grę na dłużej. Ta darmowa gra wyposażona jest w prosty interfejs, gdzie każdy gracz powinien odszukać wszystkie ciekawe funkcje. Oczywiście nie ograniczają się one jedynie do kwestii wizualnych, możesz również interaktywnie uczestniczyć w świecie gry Garbage Garage z innymi graczami. Celem rywalizacji będzie zbudowanie najbardziej kozackiego samochodu.

 

Polecane Gry:

Garbage Garage. Darmowa gra ekonomiczna. Istnieje wiele gier przeglądarko-wych gdzie głównym motywem są samochody, jednakże żadna nie wychodzi naprzeciw grze GarbageGarage. W Garbage Garage będziesz prowadził własne złomowisko. Zajmiesz się złomowaniem różnych pojazdów począwszy od samochodów, aż po łodzie, jachty i helikoptery. Będziesz rozkładał je na części pierwsze, żeby zarobić na sprzedaży poszczególnych podzespołów. Złoto za nasze części możesz wymieniać na giełdzie oraz w sklepie, a po osiągnięciu wyższych poziomów również na czarnym rynku.  Rozgrywka Garbage Garage Gra Garbage Garage pozwoli ci rozmontowywać przeróżne części pojazdów, sprzedawać ich części i zarabiać na tym pieniądze. Natomiast zdobyte fundusze będziesz inwestować w…

User Rating: 4.55 ( 1 votes)