Menu

Rail Nation Online

Rail Nation zbuduj kolejowe imperium.

Zbuduj własną linie kolejową w nowej grze Rail Nation wydanej przez Travian games. Gra jest w darmowej wersji przeglądarko-wej,a w połączeniu ze świetną grafiką pozwala wczuć się w „kolejowe” klimaty na dłużej. W Rail Nation gracz przejmie kontrolę nad potężną linią kolejową i będzie podejmował najważniejsze decyzje w wirtualnym przedsiębiorstwie

Budowanie wydajnych tras kolejowych, dostarczanie cennych towarów do wymagających odbiorców, odkrywanie nowych technologii i ulepszanie swoich stacji kolejowych, to tylko niektóre z atrakcji jakie odkryjecie w darmowej grze Rail Nation. Gra daje nam wiele możliwości poszerzania swoich wpływów  co czyni ją jeszcze bardziej atrakcyjną.

Świat gry Rail Nation

Wszystko staje się jasne gdy zaczynamy grać w RailNation, że jest to gra jakiej szukają fani symulatorów kolejowych. Wspaniała grafika, bardzo dobra  grywalność, oraz mnóstwo zaawansowanych opcji, spowodują iż fani gier ekonomicznych zasiądą na dłużej przy darmowej Rail Nation. Jest wiele sposobów na sukces, a twoim zadaniem jest odkryć które są najlepsze. Wykonując różne misje, możesz otrzymywać nagrody w postaci złota, będzie ci ono potrzebne aby rozwijać swoje koleje.

rail nation

Rozgrywka Rail Nation

Twoimi głównym celem w świecie Rail Nation będzie zdobywanie złota, budowa połączeń kolejowych między strategicznymi miastami, sprawdzenie które dobra najbardziej opłaca się przewozić i na jakich trasach. W grze dostępne jest 48 oddzielnych towarów dla poszczególnych miast i gałęzi przemysłu. A twoja w tym głowa żeby wszystkie dostarczać na czas.

Rozpoczynając grę będziesz musiał wybrać i określić swojego avatara. oraz miasto w którym chcesz rozpocząć swoją ekonomiczną kampanie. Po wykonaniu tych kroków możesz zacząć budować swoje imperium. Zacznij handlować z pobliskimi firmami w celu zdobycia środków na rozwój. W grze dostępny jest samouczek który z pewnością wytłumaczy ci wszystkie aspekty rozgrywki i pomoże zrozumieć jej zasady.

Po zakończeniu budowy postaci, rozpoczynasz od kierowania zwykłej średnio uczęszczanej stacji w niewielkim mieście, do którego przyjeżdżają jedynie pociągi parowe.  Twoim zadaniem będzie rozbudowa tej stacji, oraz zachęcenie ludzi aby korzystali z twoich usług. Możesz również wnosić i ulepszać budynki, Podczas rozgrywki gdy będziesz osiągał kolejne poziomy zaawansowania, dostępnych będzie więcej technologii oraz lepsze pociągi. Otrzymasz również ciekawe bonusy i trasy przewozów, żeby jeszcze bardziej rozwinąć swoje przewozowe imperium. Wyznacznikiem tego czy dobrze radzisz sobie w grze, jest zdobyty prestiż, jego poziom określa status graczy na ogólnej tablicy wników.

Graj za darmo w Rail NationW grze dostępnych jest o wiele więcej możliwości niż zostało tutaj opisane, Jedyną drogą żeby poznać je wszystkie jest darmowa rejestracja w grze i odkrycie ich samemu.

 

 

Polecane Gry:

Rail Nation zbuduj kolejowe imperium. Zbuduj własną linie kolejową w nowej grze Rail Nation wydanej przez Travian games. Gra jest w darmowej wersji przeglądarko-wej,a w połączeniu ze świetną grafiką pozwala wczuć się w "kolejowe" klimaty na dłużej. W Rail Nation gracz przejmie kontrolę nad potężną linią kolejową i będzie podejmował najważniejsze decyzje w wirtualnym przedsiębiorstwie Budowanie wydajnych tras kolejowych, dostarczanie cennych towarów do wymagających odbiorców, odkrywanie nowych technologii i ulepszanie swoich stacji kolejowych, to tylko niektóre z atrakcji jakie odkryjecie w darmowej grze Rail Nation. Gra daje nam wiele możliwości poszerzania swoich wpływów  co czyni ją jeszcze bardziej atrakcyjną. Świat gry…

User Rating: Be the first one !