Menu

Taern Online

Taern Online graj za darmo

The Pride Of Taern Online jest wciągającą historią opowiedzianą oczami zbiega, zmuszonego opuścić swoje rodzinne strony przed inwazją barbarzyńców. Po śmierci króla Kendalla, władającego ziemiami Taern, całe królestwo pogrąża się w chaosie.

Rozgrywka The pride Of Taern

Rozgrywka w Taern online, podobnie jak w innych produkcjach tego typu, rozpoczyna się od stworzenia bohatera jakim będziemy kierować. Musimy określić między innymi jego płeć, wygląd, oraz zdecydować się do której z siedmiu klas będzie należał nasz bohater. Klasy jakie Gra daje to wyboru to rycerz, łucznik, barbarzyńca, sheed, mag ognia, druid oraz voodoo.  Musimy również rozdzielić punkty początkowych atrybutów takich jak zręczność, siła, moc, wiedza, punkty życia, kondycja oraz mana.  W trakcie rozgrywki nasz bohater będzie zdobywał doświadczenie, dzięki któremu po osiągnięciu danego poziomu będziemy mogli rozwijać swojego bohatera, dodając kolejne statystyki i rozwijając umiejętności. Taern Online charakteryzuje się nowoczesną mechaniką walk, łącząc w sobie elementy gry turowej i punktów akcji. Walki przeprowadzane są w trybie rund, między którymi gracze mają dziesięć sekund aby zaplanować swoje kolejne działania. W odróżnieniu od wielu innych gier tego typu The Pride daje dużą swobodę oraz wiele możliwości odkrywania świata gry i wykonywania zadań. Poza zadaniami głównej fabuły, mamy do dyspozycji mnóstwo questów pobocznych, które pozwolą nam na zdobycie dodatkowego doświadczenia i cennych przedmiotów. Gra oferuje nam również rozgrywki PvP, oraz jak to ma miejsce w wielu innych MMORPG możliwość produkcji i modyfikacji itemów.

taern

Świat Gry The Pride of Taern

The Pride  jest polską produkcją, stworzoną przez Wrocławskie studio Whitemoon. Gra dedykowana jest miłośnikom gier RPG w stylu Morrowind, Icewind Dale czy Baldurs Gate, chcącym połączyć indywidualne śledzenie fabuły gry, wraz z możliwością gry sieciowej z udziałem setek innych realnych graczy. Realia gry ulokowane są w klimatach fantasy, pełnych baśniowych istot i kolorowych lokacji. Ciche królestwo Taern zostało napadnięte przez armie pełne barbarzyńców z mocarstwa Utor. Gdy siły obronne poniosły klęskę, rozpoczęła się krwawa era mordów na mieszkańcach krainy Taern. Przerażeni mieszkańcy postanowili opuścić piękną krainę, aby w spokojniejszych rejonach rozpocząć życie na nowo, a pewnego dnia odzyskać odebrane im krainy. Wizualne aspekty produkcji to niewątpliwie dwuwymiarowa grafika z zastosowaniem rzutu izometrycznego. Wyjątkiem od tej reguły są animacje przedstawiające walki bohaterów w których obserwujemy zmagania z bocznej perspektywy. Rozgrywce towarzyszy klimatyczna muzyka, która jeszcze bardziej wciąga nas w klimaty fantasy.wa muzyka.

The Pride of Taern dostępna jest w systemie free to play, czyli gramy za darmo, jednak kilka przedmiotów i udogodnień dostępnych jest jedynie za pośrednictwem sklepu online, gdzie możemy kupić je za prawdziwe pieniądze. Aby ocalić swojego bohatera i jego rodzinę, musisz poznać arkana walki i wiedzy tajemnej. Będzie to niezbędne aby zyskać znaczącą przewagę w pojedynkach.  Wymagają one dobrego refleksu oraz skupienia. Oprócz unikalnego systemu walk, gra Taern wprowadzi cię w świat magii, tajemnic oraz mrocznych legend.

 

 

Polecane Gry:

Taern Online graj za darmo The Pride Of Taern Online jest wciągającą historią opowiedzianą oczami zbiega, zmuszonego opuścić swoje rodzinne strony przed inwazją barbarzyńców. Po śmierci króla Kendalla, władającego ziemiami Taern, całe królestwo pogrąża się w chaosie. Rozgrywka The pride Of Taern Rozgrywka w Taern online, podobnie jak w innych produkcjach tego typu, rozpoczyna się od stworzenia bohatera jakim będziemy kierować. Musimy określić między innymi jego płeć, wygląd, oraz zdecydować się do której z siedmiu klas będzie należał nasz bohater. Klasy jakie Gra daje to wyboru to rycerz, łucznik, barbarzyńca, sheed, mag ognia, druid oraz voodoo.  Musimy również rozdzielić punkty…

User Rating: Be the first one !