Menu

The Settlers Online

The Settlers Online graj za darmo

The Settlers Online to kontynuacja kultowej serii gier strategicznych The Settlers, która umożliwia rozgrywkę bez instalacji. Krótko mówiąc możemy grać w Settlersów gdziekolwiek jesteśmy z poziomu przeglądarki internetowej. Gra daje nam możliwość założenia własnej osady, rozbudowywania jej i dbania o jej rozwój.

Rozgrywka The Settlers Online

The Settlers Online to darmowa strategiczna gra MMO w której przydatne jest taktyczne myślenie. Podczas rozgrywki będziesz musiał stawić czoło problemom jakie sprawia prowadzenie własnej osady. Zapewnienie stałych dostaw pożywienia, surowców oraz mieszkań to tylko część zadań z którymi przyjdzie ci się zmierzyć,  aby wznieść swoje miasto na wyższy poziom. Rozwijając swoją osadę nie zapomnij również o eksploracja pobliskich terenów, gdyż surowce jak to w życiu bywa, są stale konsumowane przez mieszkańców, a dostarczenie stałych ich dostaw jest kluczowe w grze The Settlers Online. Podczas odkrywania nowych terenów przyjdzie ci się zmierzyć z obozami bandytów, dlatego zanim wybierzesz się na poszukiwania surowców, postaraj się stworzyć choć małą armię. Pomoże ci to w pokonaniu większości potworów i zapewni ochronę twoim mieszkańcom. Duże magazyny oraz wiele źródeł pozyskiwania surowców są bardzo przydatne do rozwoju twojej gospodarki. W trakcie rozgrywki The Settlers Online z każdym następnym poziomem możesz budować nowsze budynki, ale także pojawia się coraz więcej przeciwności.

 

Graj za darmo w The Settlers Online

Świat Gry The Settlers Online

Życie w świecie Settlersów jest bardzo ciekawą przygodą, gra daje nam możliwość wykonania dużej liczby misji głównych jak i sporo pobocznych.  Znajdziesz tam nie tylko mnóstwo różnych surowców takich jak kamienie, ryby, drewno, złoża złota itp., ale także będziesz mógł je wykorzystywać  do produkcji bardziej zaawansowanych przedmiotów oraz ciekawszych broni. W świecie The Settlers możemy rozbudowywać swoją osadę na setki sposobów, ilość budowli i ulepszeń jakie producenci dostarczyli graczom jest bardzo duża. Może dlatego The Settlers Online cieszy się ogromną popularnością. W grze możemy również dzielić nasze losy z innymi graczami, wspólny handel czy misje to tylko część elementów gry sieciowej. Stały kontakt z naszymi przyjaciółmi umożliwia nam czat w głównym oknie gry, gdzie możemy spytać się o cenne porady, czy też porozmawiać na tematy niezwiązane z grą. The Settlers Online to dobra pozycja dla graczy którzy lubią przygody z innymi ludźmi i chcą poznać tajniki prowadzenia własnej osady.

Polecane Gry:

The Settlers Online graj za darmo The Settlers Online to kontynuacja kultowej serii gier strategicznych The Settlers, która umożliwia rozgrywkę bez instalacji. Krótko mówiąc możemy grać w Settlersów gdziekolwiek jesteśmy z poziomu przeglądarki internetowej. Gra daje nam możliwość założenia własnej osady, rozbudowywania jej i dbania o jej rozwój. Rozgrywka The Settlers Online The Settlers Online to darmowa strategiczna gra MMO w której przydatne jest taktyczne myślenie. Podczas rozgrywki będziesz musiał stawić czoło problemom jakie sprawia prowadzenie własnej osady. Zapewnienie stałych dostaw pożywienia, surowców oraz mieszkań to tylko część zadań z którymi przyjdzie ci się zmierzyć,  aby wznieść swoje miasto na…

User Rating: Be the first one !