Menu

War Thunder

War Thunder graj za darmo

Przestworza są jedynym wyznacznikiem panowania w nowej darmowej grze War Thunder.  Produkcja pozwala wczuć się w klimaty drugiej wojny światowej i zasiąść za sterami bojowego samolotu, lub niszczycielskiego czołgu z tejże epoki.Twoim celem będzie zdobycie przewagi na froncie, co wcale nie będzie takie łatwe.

War Thunder dostępny jest w wersji free to play, czyli do pobrania za darmo. Oryginalnie War Thunder rozpoczął podbój świata gier, jako darmowy symulator samolotu, który łączył graczy z całego świata. Bitwy w przestworzach była podstawowym założeniem twórców War Thundera Gaijin Entertainment i na tym aspekcie skupiały się działania twórców. Możliwe stało się doświadczenie walki eskadry samolotów zza kokpitu takich maszyn jak Messerchmitt ME-109 czy P-51 Mustang. A rywalizacji między graczami powodowała nieodpartą chęć zostania asem przestworzy. Piszemy w czasie przeszłym, co nie znaczy że cokolwiek z tych rzeczy się zmieniło.

Rozgrywka w War Thunder

Twórcy gry zapewnili graczom dodatkowe doświadczenia płynące z rozgrywki, rozbudowując jej poszczególne elementy i dodając nowe możliwości. Gra została powiększona o wiele możliwości takich jak możliwość prowadzenia walk lądowych, a co za tym idzie, wcielenie się w rolę dowódcy czołgu z czasów 2  wojny. Dzięki tym rozwiązaniom gracz, ma możliwość wyboru eskadry jak i jednostek którymi będzie kierował, czy zajmie się walką w powietrzu, czy będzie bronił strategicznych punktów na lądzie. Wybór pomiędzy ciasnym kokpitem samolotu, a żelazną klatką w czołgu nie jest wcale prosty i będzie należał do ciebie. Opcje te

Strącając swoich przeciwników w ferworze walki, zdobędziesz punkty doświadczenia dzięki którym awansujesz na wyższe poziomy rozgrywki War Thunder i odblokujesz nowe umiejętności. Da ci to możliwość wybrnięcia z najgorszych opresji gdyż twoja maszyna będzie lepsza od innych. Jeszcze nie zdajesz sobie sprawy, jak bardzo przydatne mogą być dodatkowe punkty pancerza w twoim pojeździe. Przekonasz się gdy przeżyjesz pierwszy ostrzał dzięki zdobytym punktom.Dzięki dostępności dużej ilości systemów walk, jak i zróżnicowanym statystykom poszczególnych jednostek, wrażenia płynące z rozgrywki w War Thunder są unikalne i niezapomniane. Sprawdź jak to jest toczyć epickie walki nad pacyfikiem przeciwko trudnym przeciwnikom i nieposkromionym graczom. Poznaj wspaniałe widoki których doświadczysz pilotując swoją maszynę lub kierując czołgiem. Wygraj bitwę dzięki twoim unikalnym zdolnościom taktycznym, zachowaj spokój w najcięższych chwilach i odpowiadaj szybko na stawiane wyzwania. Wrażenia płynące z rozgrywki War Thunder nie były nigdy bardziej realistyczne. Graj za darmo w War Thunder już teraz.