Menu

World Of Tanks

World of Tanks Graj za darmo

World of Tanks to wyprodukowana i wydana przez studio Wargaming.net sieciowa gra akcji, w której gracze mają okazję dowodzić rozmaitymi rodzajami czołgów. Rozgrywka łączy elementy zręcznościowe, symulacyjne oraz taktyczne. Twórcy zadbali o wysoki realizm modeli dostępnych pojazdów oraz widowiskowe starcia, w których uczestniczyć może nawet kilkadziesiąt czołgów.

Gra World of Tanks daję nam dużą  liczbę możliwości rozgrywki,  do wyboru mamy ponad sto pięćdziesiąt czołgów, podzielonych  na różne klasy, takie jak artyleria czy niszczyciele. Dodatkowo modele czołgów są odwzorowane na podstawie wydarzeń historycznych co  jeszcze bardziej pobudza wyobraźnię i dodaje efektu  realności rozgrywki.  Czołgi w World of Tanks to repliki pojazdów wojennych produkowanych na świecie pomiędzy początkami drugiej wojny światowej, a czasami wojny Koreańskiej. Każda jednostka jest unikalna i posiada parametry najbardziej zbliżone do rzeczywistych, dodatkową nowinką jest możliwość rozbudowy każdego czołgu poprzez ulepszenia i treningi. Gra oferuje jednostki militarne  takich krajów jak Ameryka, Niemcy, Związek Radziecki, Francja, Wielka Brytania, Chiny czy Japonia.

Rozgrywka World of Tanks

Walka oraz rozgrywka w World of Tanks odbywa się w wielu trybach, mogą to być turnieje, niezbyt długie mini kampanie, czy też pojedyncze bitwy zakrojone na szeroką skale. Największym wyzwaniem każdego gracza są zapewne ogromne wojny klanowe w których walka toczy się o panowanie w wirtualnym świecie World of Tanks. Jest on podzielony na setki różnych prowincji, a każdy klan posiada własne terytorium i walczy o wpływy na kolejnych terenach. W trybie rozgrywek klanowych nie wystarczy  „sokole oko”, gdyż liczą się tutaj także  umiejętności dyplomatyczne, a tym bardziej strategiczne.  W jednej bitwie może brać udział maksymalnie 30 graczy, po 15 na jedną drużynę

Gra World of Tanks to istny kalejdoskop gatunków gamingowych. Podstawą produkcji jest symulator, dlatego też gra momentami jest bardzo realistyczna i możemy się poczuć niczym dowódcy prawdziwych historycznych czołgów. Podczac rozgrywki przyjdzie nam  zmierzyć się z różnymi elementami świata czołgów takimi jak naprawy, czy wymiana podzespołów. Dodatkowe funkcje uwydatniają efekt realności, a w połączeniu z różnymi modelami rozwoju poszczególnej jednostki  daje nam nieskończone możliwości ulepszania i rozgrywki. Dzięki temu gra World of Tanks nie przypomina jedynie zwykłego symulatora, można w niej dostrzec także  elementy RPG, czy też strategii.  W krainie World of Tanks największą szansę na przetrwanie mają ci co najlepiej współpracują ze swoim oddziałem.

 

Polecane Gry:

World of Tanks Graj za darmo World of Tanks to wyprodukowana i wydana przez studio Wargaming.net sieciowa gra akcji, w której gracze mają okazję dowodzić rozmaitymi rodzajami czołgów. Rozgrywka łączy elementy zręcznościowe, symulacyjne oraz taktyczne. Twórcy zadbali o wysoki realizm modeli dostępnych pojazdów oraz widowiskowe starcia, w których uczestniczyć może nawet kilkadziesiąt czołgów. Gra World of Tanks daję nam dużą  liczbę możliwości rozgrywki,  do wyboru mamy ponad sto pięćdziesiąt czołgów, podzielonych  na różne klasy, takie jak artyleria czy niszczyciele. Dodatkowo modele czołgów są odwzorowane na podstawie wydarzeń historycznych co  jeszcze bardziej pobudza wyobraźnię i dodaje efektu  realności rozgrywki.  Czołgi w…

User Rating: Be the first one !