Menu

World of Warplanes

World of Warplanes

World of Warplanes to nowa gra wojenna MMO od Wargeming.net, twórcy jakże popularnej gry World of Tanks.  Stań za sterami bojowego samolotu z czasów drugiej wojny światowej. Doskonała pozycja dla graczy lubiących szybką rozgrywkę.

Rozgrywka World Of Warplanes

World of Warplanes to gra akcji która wymaga od graczy strategicznego myślenia i taktycznych zagrywek. W grze producenci postarali się o dostarczenie jak największej liczby sposobów umożliwiających rozwój naszego bohatera, jak i rozbudowy samolotów, których używamy. Jako dowódca lotniczej eskadry, będziesz miał do wyboru wiele samolotów z czasów drugiej wojny światowej. Do dyspozycji są także  prototypy (tajne samoloty 3 rzeszy) które nigdy nie ujrzały pola bitwy.  Każda jednostka jest specyficzna i jedyna w swoim rodzaju, dlatego też rozgrywka jest tak bardzo zróżnicowana. Poszczególne maszyny mają swoje zalety jak i wady, a od ciebie będzie zależało który myśliwiec wybierzesz do rozgrywania bitew. World of Warplanes daję nam możliwość rozgrywki w trybie supremacji, gdzie aby wygrać musimy zestrzelić wszystkie samoloty naszego wroga, lub zdobyć przewagę na polu bitwy. Umożliwi nam to między innymi niszczenie naziemnych struktur przeciwnika. Dlatego strategiczne myślenie oraz taktyczne podejście do rozgrywki jest bardzo ważne. Twórcy gry, nie chcieli w pełni odwzorowywać wydarzeń historycznych, dlatego też rozgrywka jest zróżnicowana i daje dużo możliwości.

Wybór Samolotu World Of Warplanes

Wybór samolotu w darmowej grze World of Warplanes wpłynie na dalszą rozgrywkę, dlatego też jest on bardzo ważny. Jednostki bojowe zostały podzielone na cztery odrębne klasy. Pierwszą są lekkie myśliwce umożliwiające walkę manewrową. Następnie są ciężkie myśliwce, które posiadają większą moc rażenia, ale są mniej zwrotne od poprzednich. Kolejna klasa to myśliwce ciężko uzbrojone, które dobrze sprawdzają się w walce z innymi samolotami, ale także są pomocne w atakach na cele naziemne. Ostatnia klasa samolotów to myśliwce szturmowe, które najlepiej wykorzystać do walki z naziemną obroną przeciwnika.

 

Polecane Gry:

World of Warplanes World of Warplanes to nowa gra wojenna MMO od Wargeming.net, twórcy jakże popularnej gry World of Tanks.  Stań za sterami bojowego samolotu z czasów drugiej wojny światowej. Doskonała pozycja dla graczy lubiących szybką rozgrywkę. Rozgrywka World Of Warplanes World of Warplanes to gra akcji która wymaga od graczy strategicznego myślenia i taktycznych zagrywek. W grze producenci postarali się o dostarczenie jak największej liczby sposobów umożliwiających rozwój naszego bohatera, jak i rozbudowy samolotów, których używamy. Jako dowódca lotniczej eskadry, będziesz miał do wyboru wiele samolotów z czasów drugiej wojny światowej. Do dyspozycji są także  prototypy (tajne samoloty 3 rzeszy)…

User Rating: Be the first one !