Menu

World of Warships

World of Warships Graj za darmo

World of Warships — Nowa darmowa gra wojenna od wargaming.net, twórcy jakże popularnej gry World of Tanks. W grze masz możliwość pokierowania jednym z wielu statków wojennych z połowy dwudziestego wieku.

Epickie bitwy z udziałem wielu graczy, dadzą wiele niezapomnianych wrażeń, zwłaszcza dla osób lubiących przygody z marynarką wojenną. Stań przed możliwością objęcia dowództwa na jednym z ogromnych niszczycieli z epoki powojennej i sprawdź swoje umiejętności w walce z tysiącami innych graczy. Osiągnij przewagę, podejmując taktyczne decyzje, przeprowadzając abordaże, flankując przeciwników. World of Warship, wymaga strategicznego myślenia oraz umiejętności szybkiego podejmowania decyzji.

Rozgrywka w World of Warships

Bitwy w World of Warships odbywają się na przeróżnych mapach, a każda z nich oddaje swój specyficzny klimat. Czynniki takie jak warunki atmosferyczne,  pogodowe, będą miały duży wpływ na przebieg  bitew, które odbywają się na terenach wszystkich znanych oceanów świata. Aby wygrać poszczególne potyczki, będziesz musiał przyjąć odpowiednią strategie dowodzenia swoim krążownikiem, w zależności od tego jaki rodzaj statku postanowisz wybrać i jego roli w zespole. Gracze na podstawie ośiągnięć podczas rozgrywki zdobywają doświadczenie oraz kredyty, które mogą być użyte do odkrywania nowych technologii, bądź kupna nowych bardziej rozbudowanych fregat z różnych krajów. W grze World of Warships masz do wyboru wiele różnych jednostek morskich, zaczynając od niszczycieli, poprzez  krążowniki, statki wojenne oraz lotniskowce. Poszczególne jednostki są odwzorowane na podstawie wydarzeń historycznych, bądź prototypami statków wojsk morskich z wielu krajów, takich jak marynarka wojenna Stanów Zjednoczonych, flota Japońska, Flota królewska, czy Flota sowiecka. Jedynym mankamentem gry World of Warships, jest brak łodzi podwodnych.

World of warships

Gracze w grze World of Warships mogą łączyć się w dywizje, dzięki czemu mają możliwość wspólnego rozgrywania bitew i tworzenia zgranych oddziałów, które będą siały postrach na wodach wszystkich oceanów. Gra World of Warships, daje również możliwość rozgrywania wojen klanowych. Walki toczą się o wpływy na terytorium oceanów, które podzielone są na poszczególne sektory. Gra World of Warplanes to dobry wybór dla graczy lubiących realne rozgrywki. Polecamy

 

 

World of Warships Graj za darmo World of Warships — Nowa darmowa gra wojenna od wargaming.net, twórcy jakże popularnej gry World of Tanks. W grze masz możliwość pokierowania jednym z wielu statków wojennych z połowy dwudziestego wieku. Epickie bitwy z udziałem wielu graczy, dadzą wiele niezapomnianych wrażeń, zwłaszcza dla osób lubiących przygody z marynarką wojenną. Stań przed możliwością objęcia dowództwa na jednym z ogromnych niszczycieli z epoki powojennej i sprawdź swoje umiejętności w walce z tysiącami innych graczy. Osiągnij przewagę, podejmując taktyczne decyzje, przeprowadzając abordaże, flankując przeciwników. World of Warship, wymaga strategicznego myślenia oraz umiejętności szybkiego podejmowania decyzji. Rozgrywka w…

0

User Rating: 5 ( 3 votes)