Menu

Super Mario 3

Graj w Super Mario 3

 Super Mario 3 Forever, jest to współczesna odsłona legendarnego hitu pamiętającego czasy pegasusa. Ta niesamowita platformówka, dostarczy nam wiele świetnej zabawy i wciągnie nas w swój baśniowy klimat na dłużej.

Rozgrywka Super Mario 3 Forever

W grze Super Mario 3 Forever wcielamy się w postać małego, sprytnego hydraulika, który przemierza świat fantasy i stara się sprostać niebezpieczeństwom jakie na niego czyhają. Odkrywając baśniowe lokacje napotkamy potwory z poprzednich części tej kultowej gry. Inne elementy rozgrywki również nie wiele się różnią od poprzednich części przygód nieustraszonego hydraulika. Przemierzając baśniowe krainy w dwuwymiarowym świecie, naszym celem będzie uwolnienie pięknej księżniczki, która została uwięziona w zamku smoka. Mnóstwo osób, ciągle wspomina długie godziny spędzone przy “pegasusie”, zastanawiając się czy te czasy jeszcze kiedyś powrócą. Dzięki Super Mario 3 Forever, możemy cofnąć się w dawne lata i powspominać dobre czasy. Oczywiście w nowszej odsłonie z lepszą i żywą grafiką.

 

super mario 3 forever

super mario 3 forever

Zasady gry Super Mario 3 Forever

Zasady gry nie są skomplikowane i na pewno każdy sobie z nimi poradzi, w końcu prawie wszyscy słyszeli o przygodach  odważnego hydraulika. Sterowanie gry odbywa się w dwóch wymiarach, a podążamy do celu w prawą stronę ekranu, po drodze możemy zbierać grzybki, dzięki którym będziemy więksi oraz silniejsi. Możemy również znaleźć kwiatki, które pozwolą nam strzelać do swoich przeciwników. Gdy nie mamy takiej możliwości musimy omijać swoich wrogów, albo zabijać skacząc na nich od góry. Super Mario 3 Forever jest grą na tyle prostą, że poradzą z nią sobie nawet najmłodsi początkujący gracze. A przysporzy dużo zabawy i radości nie tylko młodym użytkownikom, lecz również takim którzy pamiętają czasy “pegasusa”. niesamowite przygody małego hydraulika, od dawna cieszą graczy z całego świata, prosta grafika w połączeniu z baśniowym klimatem, Super Mario 3 Forever na pewno przypadnie do gustu każdemu, kto lubi baśniowe klimaty i dobrą zabawę. Polecamy młodszym i starszym.