Menu

Aplikacje Smartfonowe

Aplikacje na Telefon

Aplikacje na telefon. Przenośne urządzenia mobilne dzięki stałemu dostępowi do Internetu z pewnością stanowią duże udogodnienie, zarówno w życiu biznesowym jak i prywatnym. Takie gadżety umożliwiają stały dostęp do wszelkich informacji, dodatkowo uzupełniony o nieograniczone źródło rozrywki poprzez Aplikacje Android. I to właśnie funkcja rozrywkowa z reguły stanowi główny powód zakupu urządzenia tego typu.

Gry Android

Aplikacje Android

Przenośne urządzenie/konsola w postaci tabletu, w której sukces z początku wielu ludzi wątpiło, aktualnie odnosi kolejne sukcesy, a każdy model poszerza możliwości gracza.
Na obecną chwilę aplikacje na telefon są obsługiwane przez kilka systemów, a każdy z nich obsługuje przeglądarkę internetową, dzięki czemu odwiedzanie różnych serwisów nie stanowi żadnego problemu. Nie można jednak zaprzeczyć, że spomiędzy nich najpopularniejszym jest Android, który na rynku zadebiutował w roku 2008. Będąc tzw. systemem otwartym stanowi on pole do popisów dla wielu programistów-amatorów, dzięki czemu liczba dostępnych na ten system aplikacji liczona jest w setkach tysięcy. Choć wielu użytkowników kłóci się co do ich przydatności, nie można zaprzeczyć, że niektóre tworzone gry stanowią istne perełki w branży.

Aplikacje Na Telefon

Przykładowo seria wyścigowa Asphalt to prawdziwy majstersztyk pod względem grywalności czy grafiki, która może być porównywalna z grami PC. Wyjątkowo elastyczny system pozwala jednak na znacznie więcej, czego przykładem jest chociażby przenoszenie tradycyjnych, znanych gier komputerowych właśnie na ekrany tabletów czy smartfonów. Jedną z udanych konwersji tego typu jest androidowa wersja hitu z 2001 roku, jakim bez wątpienia był Max Payne. Taki zabieg pozwala graczowi jeszcze raz przeżyć przygody byłego policjanta szukającego zemsty w zupełnie nowej formie. Kolejnym hitem przekonwertowanym na system Android był kolejny tytuł od studia Rockstar, czyli Grand Theft Auto III.
W obu przypadkach grafika została odwzorowana nienagannie, dzięki czemu klimat oryginału został utrzymany. Najwięcej wątpliwości pośród graczy budził jednak przede wszystkim system kontroli, który z uwagi na brak klawiatury mógł przysporzyć nie lada problemów. Choć naturalnie z początku konieczne jest przyzwyczajenie się do niego, a perfekcyjne opanowanie wymaga paru dni, trzeba przyznać, że twórcy zrobili kawał dobrej roboty i gra się naprawdę przyjemnie.