Menu

Warframe

Warframe Graj za Darmo

Warframe darmowa gra akcji z dziedziny gier shooter MMO.  Fabuła gry osadzona jest w realiach science fiction, gdzie wraz ze swoimi przyjaciółmi będziesz mógł przemierzać krańce układu słonecznego, oraz odkrywać moce świata Warframe.

W darmowej grze Warframe, gracze kierują członkami rasy Tenno, rasy starożytnych wojowników przebudzonych z odwiecznego snu. Żołnierze Tennonu przybyli  aby zwyciężyć cywilizację humanoidalnych klonów zwaną Ginerr. Obie rasy posiadają swoje specyficzne technologie i umiejętności, Ginerr specjalizuje się w robotyce i technologii laserowej, Tyno natomiast rozwinęła technologie ultra pancerzy, które idealnie chronią je przed atakami przeciwników.Drużyna w grze Warframe może składać się z maksymalnie 4 członków, a gracze mają możliwości wyboru jednej z wielu interesujących misji w grze. Tryby rozgrywki jakie będziesz miał do wyboru to między innymi eliminacja wrogów, zabójstwa niebezpiecznych jednostek, zbieranie informacji z terminali, obrona artefaktów czy przetrwanie, to tylko część z możliwości jakie niesie za sobą rozgrywka w Warframe.

Jednostki sterowane przez graczy, noszą na sobie pancerze zwane Warframe, a każdy z nich posiada swoje unikatowe zdolności,umiejętności oraz statystyki. Bohatorowie wyposażeni są w różne rodzaje broni, broń dalekosiężna typu łuk, karabin, szot-gan, broń podręczną typu pistolety lub gwiazdki kunai oraz broń do walki w ręcz taką jak miecze i topory.  W grze możemy również poznać towarzyszy, którzy posiadają swoje specjalne zdolności, ułatwią oni przechodzenie trudniejszych misji. Gracz może również przyzwać zwierzaka który również będzie pomagał w misjach. Bohaterowie podczas rozgrywki zdobywają punkty doświadczenia zwane Affinity, które pozwala osiągać kolejne poziomy, oraz ulepszać bronie, pancerz oraz towarzyszy. Ulepszanie jest możliwe poprzez instalowanie znalezionych modułów, które wypadają z zabitych wrogów, instalujemy je na swojej broni lub pancerzu i specjalne zdolności stają się aktywowane. Moduły ulepszające mogą być instalowane oraz usuwane z przedmiotów, za każdym razem gdy rozpoczynasz misje. Natomiast zabijanie wrogów wyższej rangi pozwala odnaleźć bardziej zaawansowane moduły.

Warframe

Kamera w grze  ulokowana jest za plecami bohatera, co pozwala się cieszyć realisty-ką gry jeszcze bardziej. Nasza postać może wykonywać przeróżne ruchy i przemieszczać się na wiele sposobów takich jak tricki parkurowe aby skutecznie unikać przeciwników, omijać przeszkody i odnajdywać sekretne poziomy na mapie. Mapy w grze Warframe generowane są losowe dlatego żaden poziom nie ma takiego planu. Istnieje możliwość zablokowania danego obszaru na mapie poprzez zchakowanie terminala przeciwnika poprzez rozwiązanie umieszczonej tam mini gry. Grafika oraz efekty w grze  jest bardzo ciekawa, dlatego warto założyć darmowe konto i sprawdzić swoje siły w walce w świecie Warframe.

 

Warframe Graj za Darmo Warframe darmowa gra akcji z dziedziny gier shooter MMO.  Fabuła gry osadzona jest w realiach science fiction, gdzie wraz ze swoimi przyjaciółmi będziesz mógł przemierzać krańce układu słonecznego, oraz odkrywać moce świata Warframe. W darmowej grze Warframe, gracze kierują członkami rasy Tenno, rasy starożytnych wojowników przebudzonych z odwiecznego snu. Żołnierze Tennonu przybyli  aby zwyciężyć cywilizację humanoidalnych klonów zwaną Ginerr. Obie rasy posiadają swoje specyficzne technologie i umiejętności, Ginerr specjalizuje się w robotyce i technologii laserowej, Tyno natomiast rozwinęła technologie ultra pancerzy, które idealnie chronią je przed atakami przeciwników.Drużyna w grze Warframe może składać się z maksymalnie 4…

User Rating: 4.45 ( 1 votes)