Menu

Stormfall Age of War

Stormfall Age of War. Odbuduj królestwo pogrążone w chaosie.

Stormfall age of war, mistyczne krainy darshine popadły w chaosie, to co pozostało z  legendarnego królestwa stormfall to obszary pełne walki i bitew o panowanie nad jego terytorium. Lord Oberon wybrał ciebie jako najsilniejszego i najzdolniejszego z mistrzów sztuki wojennej, abyś przywrócił spokój na terenach pogrążonych w chaosie i opanowanych przez ciemne moce. Zostań królem potężnego mocarstwa, broń swojego zamku przed atakami wroga, rekrutuj armię i zbieraj bogactwa przynależnej ci krainy.

Rozgrywka Stormfall Age of War.

Stormfall age of war  zalicza się do gatunku gier strategicznych w której gracz dowodzi własnym królestwem,  rozbudowuje jego struktury, oraz  kieruje losami jego mieszkańców.  Rozgrywkę w sotrmfall rozpoczniesz od samouczka polegającego na przejęciu kontroli nad kawałkiem jałowej ziemi, którą w miarę wykonywania kolejnych misji przeistoczysz w coraz prężniej prosperującą osadę. Rozwiązanie to pozwoli ci w pełni zrozumieć mechanikę gry i zapoznać się z jej sterowaniem. Jak większość gier strategicznych, również i stormfall age of war posiada wiele mechanizmów z którymi zapoznanie będzie niezbędne aby kontynuować rozgrywkę. Gracz oczywiście ma możliwość ominięcia samouczka, spowoduje to jednak mniejsze zrozumienie mechaniki gry, co w konsekwencji może spowodować dużo wolniejszą rozbudowę królestwa w początkowej fazie rozgrywki.

stormfall age of war

W darmowej grze strategicznej Stormfall age of war, jest wiele do zrobienia, gracz w celu rozbudowy królestwa musi zbierać odpowiednie zasoby. Utrudnieniem jest fakt, że poszczególne surowce mogą być wydobywale wyłącznie w odpowiednich miejscach na mapie. Natomiast budowanie różnych budowli, odblokowuje dodatkowe mechanizmy gry. Dla przykładu, budynek „dom zwojów” odblokowuje interfejs „zaginione dzieła” który pozwala odkrywać nowe technologie. Drzewko rozwoju pozwoli ci dokładnie kontrolować kierunek twojego postępu, a poszczególne technologie mogą być odkrywane jedynie w odpowiedniej kolejności.

Funkcje społecznościowe w Stormfall age of war.

W kwestii funkcji społecznościowych gra Stormfall podąża kierunkiem wyznaczonym przez inne popularne tytuły gier  od deweloperów Kixeye i Kabam. W grze dostępny jest czat, umożliwiający komunikację podczas rozgrywki pomiędzy graczami, pozwala on również na zawieranie sojusze, handlowanie przeróżnymi surowcami z innymi graczami. Dobrym dodatkiem do tradycyjnych funkcji jest system „zjawa”, który pozwala na wybudowanie „krypt” na polu bitwy, dzięki którym będziesz mógł przyzwać swoich przyjaciół do walki jako „zjawy”, potężne jednostki dostępne jedynie w trybie gry społecznościowej w grze stormfall age of war.