Menu

Snooper Android

Pobierz Snooper Android

Snooper Android to nowoczesna aplikacja dla urządzeń  z systemem android, pozwalająca monitorować inne urządzenia. Snooper daje wiele możliwości, możesz dzięki niemu obserwować działania innych telefonów, co jest przydatne w wielu sytuacjach czy to w biznesie czy w rodzinie.

Dane zebrane z poszczególnych urządzeń poprzez aplikację Snooper mogą być przeglądane w czasie rzeczywistym za pośrednictwem przeglądarki internetowej, logując się na stronie producenta. Nie bądź zaskoczony gdy dowiesz się wielu ciekawych informacji. Snooper Android daje ci wgląd do takich funkcji jak: Odczytywanie historii SMS, wgląd w skrzynkę wiadomości tekstowych(godziny wysyłania, treść, numery),  listy przychodzących i wychodzących połączeń  (godziny,numery, długość rozmów,  nazwa w kontaktach, historia lokalizacji GPS przedstawiająca wszystkie odwiedzane lokalizacje(ulice, numery mieszkań, położenie, liczba godzin spędzonych w danej lokalizacji, przedstawiona obecna lokalizacja). Dzięki aplikacji Snooper Android, będziesz miał również dostęp do listy kontaktów telefonu na którym aplikacja jest zainstalowana, ze szczegółowymi ich danymi, takimi jak meile, nazwy numery, Snooper pozwala również przeglądać galerie zdjęć i filmów w wybranych urządzeniach.

pobierz

Materiały muzyczne oraz filmy dostępne są również po usunięciu ich z galerii przez użytkownika.Dostępna jest również lista aktualnie zainstalowanych aplikacji na urządzeniu z uwzględnieniem każdego up dejtu i de instalacji. Sprawdzić możesz również listę historii wyszukiwań, odwiedzane adresy url z danymi(czas i data). Snooper Android umożliwi ci również ustawienie powiadomień  poszczególnych rodzajów zachowań na wybranych urządzeniach. Tak więc snooper to istne narzędzie do monitoringu innych urządzeń za pośrednictwem internetu. Jednakże nie jest aplikacją niewidoczną i użytkownicy wybranych urządzeń będą mieli świadomość jego działania.  Snooper może być przydatny w wielu życiowych sytuacjach, jednakże nie możemy popadać w fanatyzm. Producenci aplikacji zapewniają także szeroko rozbudowaną pomoc techniczną co tym bardziej przemawia za pobraniem aplikacji.