Menu

Shadow Kings

Shadow Kings graj za darmo

Odkryj niesamowity świat fantasy i baśniowe klimaty z fantastyczną grą Shadow Kings Rycerze cienia. Sprawdź swoje umiejętności w walce z siłami cienia, a twoi sprzymierzeńcy elfy i waleczne krasnoludy na pewno ci w tym pomogą. Shadow Kings, strategię budowlaną twórców Empire: Four Kingdoms – teraz na Twoim Smartfonie z systemem Android

Rozgrywka Shadow Kings Rycerze Cienia

Pobierz Shadow Kings za darmo i zacznij poznawać zupełnie nowe możliwości rozgrywki, jakie daje nam ta fascynująca gra MMO, odkrywaj wspaniałe lokacje pełne bajkowych widoków. Rywalizuj z innymi graczami, zwalczaj hordy potworów przemierzających kresy świata cienia. Napotkasz na swojej drodze wiele ciekawych ras, takie jak trolle, czy gobliny, ale uważaj, nie strać czujności gdyż nie wszyscy będą chcieli z tobą rozmawiać ! Walcz o wpływy na terytorium cienia z innymi graczami, lub też zakładaj z nimi pakty. Wielu graczom sojusze są niezbędne do stawienia czoła wszystkim trudnościom jakie czekają na nich w Królestwie. Żeby zostać Rycerzem cienia musisz osiągnąć władzę, będąc przy tym honorowym wojownikiem.

Zasady Gry Shadow Kings Rycerze Cienia

Gra Shadow Kings daje ci możliwość pokierowania losami tworzonego przez ciebie miasta, od ciebie będzie zależało jaką drogę wybierzesz, czy będzie to droga ekspansji czy sojuszu. Sam wybierzesz czy chcesz podziwiać fantastyczne klimaty jakie daje nam gra Shadow Kings, czy też będziesz walczył niczym Mroczny Rycerz nie patrząc na otaczające cię piękno trójwymiarowego świata pełnego tajemnic i czyhających  niebezpieczeństw.  Możliwość stworzenia potężnej armii w której, będziesz rekrutował zastępy elfów, ludzi i krasnoludów to dodatkowa atrakcja jaka na ciebie czeka. Naostrz miecze, opanuj walkę toporami, napnij cięciwy łuków swojej armii i wyrusz na bitwę ze sługami Cienia. Nie zapominaj o rozwijaniu swojego unikalnego miasta, aby pewnego dnia stało się potężną aglomeracją. Możesz także zbierać podatki od swoich poddanych, żeby to uczynić musisz zapewnić im bezpieczeństwo. Przydatne będzie stawianie murów i obwarowań. Używaj swojej wiedzy ekonomicznej i handluj z innymi graczami. Żeby stworzyć potężne imperium, gospodarka musi prężnie się rozwijać. Broń granic swojego mocarstwa, poszerzaj swoje wpływy niszcząc sąsiednich wrogów. Rywalizacja w świecie dopiero teraz rozpoczęła się na dobre.