Menu

Plemiona 2

Plemiona 2 Graj za darmo

Plemiona 2 czyli Tribal Wars 2 to kolejna część klasyki strategicznych gier online, jaką niewątpliwie są plemiona. Druga część daje graczom wiele dodatkowych możliwości, dopracowywane na przestrzeni lat mechanizmy gry, wiele ciekawych pomysłów, cudna grafika. To tylko niektóre nowości jakie czekają na ciebie w świecie Plemion.

Rozgrywka Plemiona 2 Tribal Wars

Podobnie jak w pierwszej części gry, rozgrywka w Plemionach 2, polega na rozbudowywaniu własnej osady. Może to być także kilka osad, lecz to się wiąże z większym wysiłkiem. Rozwijać swoje miasto możemy poprzez wznoszenie różnego rodzaju budowli, werbowaniu wojska, a także poprzez poszerzanie swoich wpływów w walce z innymi graczami. Gra będzie dość prosta w obsłudze, nawet początkującym graczom, a na pewno nie sprawi problemów tym co grali w pierwszą część Plemion. Większość opcji działa na podobnych zasadach co w pierwszej części. Rozgrywka składa się z kilkudziesięciu zadań fabularnych, których wykonywanie, poskutkuje odblokowaniem kolejnych poziomów gry.plemiona 2

Ekonomia  grze kieruje się prostymi zasadami, dostępne są jedynie trzy rodzaje surowców: drewno, żelazo i glina. Możemy wykorzystać je do rozbudowy osady, rekrutowania wojowników, czy też ulepszeń.   Oprócz trzech podstawowych surowców, musimy jeszcze zapewnić prowiant swoim mieszkańcom, który ogranicza liczbę osadników jakich możemy werbować do wykonywania różnego rodzaju prac.  Umiejętne wznoszenie budynków pozyskujących surowce, oraz magazynów, będzie kluczowym czynnikiem w dalszej ekspansji. Nieustanne dostawy są tutaj niezbędne.

Świat Gry Plemiona 2

Plemiona 2 zalicza się do gatunku gier MMO, przemawia za tym duża interakcja użytkownika z innymi graczami. Początkowo możliwości ekspansji i podbojów są lekko ograniczone z uwagi na wielkość osady jaką prowadzimy. Początkowo jesteśmy chronieni, ale zdobywając kolejne poziomy i osiągając wyższe limity jednostek, będziemy mogli poszerzać swoje terytorium, najeżdżając tereny naszych przeciwników. Niestety sami też możemy zostać zaatakowani w podobny sposób dlatego zrównoważony rozwój i strategiczne myślenie są dość ważne w Plemionach 2. Oczywiściejak na tego typu grę przystało, możemy również handlować z innymi graczami, co daje dodatkowe możliwości rozwoju oraz ekspansji.

Plemiona 2

Plemiona 2 dostępne są w wersji free to play, czyli gramy za darmo. Jednakże dostępny jest sklep online obsługujący mikropłatności gdzie możemy zakupić potrzebne nam surowce za prawdziwe pieniądze. Dużym plusem jest fakt iż większość przedmiotów ze sklepu możemy również zdobyć w grze nie wydając ani złotówki. Dobrym przykładem są różnorodne przedmioty, obniżające koszt budowy, czy straty atakującej armii. Dodatki i bonusy, jak na przykład podniesienie wydobycia surowców nie wpływają znacząco na rozgrywkę, dzięki czemu możemy spędzić miłe chwile w grze nie sięgając do swojego portfela.

 

Polecane Gry:

Plemiona 2 Graj za darmo Plemiona 2 czyli Tribal Wars 2 to kolejna część klasyki strategicznych gier online, jaką niewątpliwie są plemiona. Druga część daje graczom wiele dodatkowych możliwości, dopracowywane na przestrzeni lat mechanizmy gry, wiele ciekawych pomysłów, cudna grafika. To tylko niektóre nowości jakie czekają na ciebie w świecie Plemion. Rozgrywka Plemiona 2 Tribal Wars Podobnie jak w pierwszej części gry, rozgrywka w Plemionach 2, polega na rozbudowywaniu własnej osady. Może to być także kilka osad, lecz to się wiąże z większym wysiłkiem. Rozwijać swoje miasto możemy poprzez wznoszenie różnego rodzaju budowli, werbowaniu wojska, a także poprzez poszerzanie swoich…

User Rating: Be the first one !