Menu

Elvenar

Elvenar Online graj za darmo

Elvenar to nowa darmowa strategiczna gra online z gatunku Mmo(Massive online multiplayer), która urzeka swoją grafiką oraz baśniowymi i mistycznymi klimatami.Gra przypadnie do gustu miłośnikom strategicznych gier fantasy. W grze  wczujesz się w rolę wielkiego budowniczego, który stawi czoła przygodom mistycznego i tajemniczego świata. Elvenar daję możliwość rozgrywki jedną z dwóch ras postaci, jakimi są ludzie albo elfy, a od ciebie zależy po której stronie barykady chcesz podjąć działania. Gra w dużej mierze skupia się na budowie własnego królestwa z wszelkimi strategicznymi rozwiązaniami z tym związanymi.  Twoim zadaniem będzie, pomoc ludziom zamieszkującym krainę nad którą panujesz, aby zapewnić im jak najlepszy poziom życia.

Elvenar

Rasy w grze Elvenar różnią się znacząco od siebie, mistyczne Elfy posiadają umiejętności władania potężną magią, która daje im przewagę nad przeciwnikami. Mistyczne moce Elfów przeniesione są na ich budowle, oraz stworzenia którymi kontrolujesz, wiele magicznych zdolności, przyniesie  sporo strategicznych rozwiązań którymi będziesz mógł zdobyć przewagę na polu bitwy. Natomiast rasa ludzka w grze Elvenar, specjalizuję się we władaniu bronią średniowieczną, co czyni ich doskonałymi wojownikami, których przewaga uwydatnia się w walkach na krótkim dystansie.

W tej grze fantasy, prawie każdy budynek może być ulepszony, aby zwiększać jego wydajność. Zmieniany może być także wygląd budowli, aby zachować okolicę jak najpiękniejszą, tym samym polepszając samopoczucie mieszkańców twojej krainy. Ratusz,  fabryki,  domy mieszkalne,  chatki robotników, rezydencje, to tylko część budowli które czekają na ich ulepszenie. Przekształć małą wioskę w ogromne królestwo, wykonuj zadania rozmieszczone na mapie, odkrywaj tereny wkoło twojego królestwa, aby zdobywać ukryte unikalne przedmioty. Nie zapomnij również o rozwijaniu swojej technologii, w grze Elvenar do odkrycia jest ponad 200 różnego rodzaju ulepszeń dzięki którym możesz zdobyć przewagę na polu bitwy. Nie czekaj, zarejestruj się w darmowej grze online Elvenar już teraz, i sprawdź jakie przygody czekają na ciebie i twoich znajomych.

 

 

Polecane gry:

Elvenar Online graj za darmo Elvenar to nowa darmowa strategiczna gra online z gatunku Mmo(Massive online multiplayer), która urzeka swoją grafiką oraz baśniowymi i mistycznymi klimatami.Gra przypadnie do gustu miłośnikom strategicznych gier fantasy. W grze  wczujesz się w rolę wielkiego budowniczego, który stawi czoła przygodom mistycznego i tajemniczego świata. Elvenar daję możliwość rozgrywki jedną z dwóch ras postaci, jakimi są ludzie albo elfy, a od ciebie zależy po której stronie barykady chcesz podjąć działania. Gra w dużej mierze skupia się na budowie własnego królestwa z wszelkimi strategicznymi rozwiązaniami z tym związanymi.  Twoim zadaniem będzie, pomoc ludziom zamieszkującym krainę nad którą…

User Rating: Be the first one !