Menu

Metin 2

Metin 2 Graj za darmo

Metin 2 to jedna z darmowych gier typu MMO.  Grę stworzyła firma G4BoX, której udało się już wydać kilka ciekawych produkcji takich jak Dragon Raja. Metin2 w wielu aspektach przypomina inne gry w tej kategorii, lecz jednak twórcy postarali się o dodanie kilku oryginalnych systemów, tworzących specyficzny klimat gry.

Rozgrywka Metin 2

Rozpoczynając swoją rozgrywkę zaczniemy od wyboru klasy naszego bohatera. Mamy możliwość wyboru jedną z czterech unikatowych charakterów takich jak, silny i pełen energii Wojownik (warrior), specjalizujący się w bezpośrednim ataku na przeciwnika(Arahan) lub silnej obronie(Partisan). Asasyn to stuprocentowy cichy zabójca ultra szybki i sprawny, specjalizującym się w walce na dystans (Archer) lub jako cichy Assasin.  Następną postacią jest Sura który posiadł demoniczne umiejętności, specjalizować się może w tajnikach czarnej magii (Black Magic) lub wykorzystywaniu magii do ulepszeń ataków w walce w ręcz. Ostatnim bohaterem do wyboru jest Czarownik, klasyczny mag znający setki zaklęć, może on specjalizować się w czarach wspierających (Lightning) bądź dewastujących (Dragon).  Warto podkreślić iż każda profesja, posiada swój oddzielny unikatowy zestaw umiejętności co umożliwia odkrywanie gry Metin2 na wiele sposobów. Każda postać posiada jedynie 8 umiejętności głównych łączących wszystkie klasy ze sobą. Podczas wyboru postaci możemy również określić parametry nie mające wpływu na rozgrywkę, a jedynie walory wizualne bohatera takie jak płeć i wygląd. Osobiście również będziemy wybierać statystyki postaci takie jak siła, inteligencja, zręczność, wytrzymałość. Na przestrzeni rozwoju fabuły i zdobywania doświadczenia nasza postać otrzyma kolejne punkty doświadczenia a co z tym idzie możliwość dalszego rozwoju naszego bohatera.

metin 2Świat Gry Metin 2

Świat gry Metina 2 został osadzonych w unikalnych klimatach fantasy, specyficznych dla producentów gier z dalekiego wschodu. Metin2 łączy w sobie klasykę gier RPG z orientalnymi światami pełnymi czarnej magii i demonów. Przez dziesiątki lat na rozległych terenach świata Metina 2  panowało nieprzerwanie Wielkie Imperium. Ludzie żyjąc w harmonii i spokoju, nie przejmując się niczym, nie zauważyli znaków nadchodzącego kataklizmu.  Deszcz meteorytów niszcząc większą część planety, zakończył lata beztroski jej mieszkańców. Po krótkim czasie większość terenów była pełna czarodziejskich kamieni (Metinów) , które bardzo utrudniły życie mieszkańców tej planety. Metiny po zetknięciu z każdą żywą istotą przeistaczały ofiarę w strasznego potwora, natomiast czyste do tej pory powietrze zostało zatrute nieznanymi chorobami. Tak ogromna zmiana w świecie nie mogła przejść bez echa, szybko w królestwie zaczął panować chaos, a ludzie imperium podzielili się na wrogie obozy. Struktury te były jednak zbyt słabe, żyjąc w ciągłym strachu przez mocą Metinów, aby pokonać ten problem. Pewnego dnia w świecie Metin2 pojawia się postać nosząca imię Smoczy Bóg, który posiadł moce neutralizowania czarodziejskich kamieni. Gracze mają możliwość wyboru po której z trzech stron konfliktu chcą stanąć.

Po więcej informacji odwiedź nasz poradnik Metin 2

Polecane Gry:

Metin 2 Graj za darmo Metin 2 to jedna z darmowych gier typu MMO.  Grę stworzyła firma G4BoX, której udało się już wydać kilka ciekawych produkcji takich jak Dragon Raja. Metin2 w wielu aspektach przypomina inne gry w tej kategorii, lecz jednak twórcy postarali się o dodanie kilku oryginalnych systemów, tworzących specyficzny klimat gry. Rozgrywka Metin 2 Rozpoczynając swoją rozgrywkę zaczniemy od wyboru klasy naszego bohatera. Mamy możliwość wyboru jedną z czterech unikatowych charakterów takich jak, silny i pełen energii Wojownik (warrior), specjalizujący się w bezpośrednim ataku na przeciwnika(Arahan) lub silnej obronie(Partisan). Asasyn to stuprocentowy cichy zabójca ultra szybki i…

User Rating: 5 ( 1 votes)